خوش آمدید

دشمنان داخلی و خارجی نظام به قصد مبارزه با ارزش‌های دینی و انقلابی به دنبال براندازی نظام بودند

موضوعات : سیاسی, فرهنگی

حجت الاسلام والمسلمین زاهددوست امام جمعه دلوار:

فتنه سال ۸۸ آمریکایی و صهیونیستی بود که خسارت فراوانی را به نظام اسلامی و ملت ایران تحمیل کرد ومردم غیور و با ایمان و انقلابی ایران در دفاع از نظام و رهبری وارد صحنه شده و این توطئه را ناکام گذاشتند.
 


به گزارش خبرساحلی امام جمعه دلوار در خطبه های این هفته با قدردانی از حضور مردم انقلابی بخش دلوار در بزرگداشت ۹دی گفت:
فتنه سال ۸۸ آمریکایی و صهیونیستی بود که خسارت فراوانی را به نظام اسلامی و ملت ایران تحمیل کرد.

ایشان افزود ،در جریان فتنه تمام جبهه دشمن و معاندان نظام اسلامی در برابر جبهه حق یعنی نظام مقدس جمهوری اسلامی بصورت منسجم ایستادگی کردند و به کمتر از براندازی نظام جمهوری اسلامی نیز راضی نمی شدند اما با رهبری حکیمانه رهبر عزیز و دیده بان بصیر انقلاب اسلامی و با  حضور حماسی ملت وفادار و زمان شناس ما این توطئه نقش برآب شد.

 وی خاطر نشان کرد، مردم ولایتمدار منطقه دلوار که همواره در تاریخ این کشور از عهده   سخت ترین امتحانات سربلند بیرون آمده اند در این مقطع حساس هم با بصیرت و زمان شناسی در دفاع از  ارزش های انقلاب اسلامی و مطیع فرمان ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای( مدظله العالی ) بوده  نائب امام عصر (عج) بوده و در حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه پیشگام هستند.

وی با اشاره به اینکه در سال 88 دشمنان داخلی و خارجی نظام به قصد مبارزه با ارزش‌های دینی و انقلابی به دنبال براندازی نظام بودند، گفت: مردم غیور و با ایمان و انقلابی ایران در دفاع از نظام و رهبری وارد صحنه شده و این توطئه را ناکام گذاشتند.

 حجت الاسلام زاهددوست افزود، پیام ۹ دی برای ما این است که  برای جلوگیری از بروز وقایع تلخی مانند فتنه ۸۸ در جامعه به دو عنصر بصیرت و ولایت فقیه نیازمند هستیم زیرا حماسه ۹ دی ثمره بصیرت مردم و هوشمندی و اقتدار امام خامنه‌ای بود.

 ایشان با اشاره به بخش‌هایی از سخنان رهبر معظم انقلاب گفت : مردم عوام و توده جامعه بصیرت سیاسی داشتند و در امتحان سال ۸۸ سربلند شدند اما برخی از نخبگان که بهره ای از بصیرت نداشتند در این امتحان سرنوشت ساز رفوزه شدند.و از حرکت خروشان مردم باز ماندند.

 وی در ادامه با اشاره  به ۱۳ دی ماه  سالروز ابلاغ پیام تاریخی امام خمینی(ره) به گورباچف رهبر شوروی سابق در سال ۶۷ گفت: این نامه  پرمغز و بموقع بود لذا برای همیشه در تاریخ زنده و ماندگار است.  پیش‌بینی امام راحل خیلی زود  محقق شد و صدای شکستن استخوان‌های کمونیسم به گوش دنیا رسید . با به گل نشستن تخت قدرت دومین ابر قدرت جهان، امت اسلام جان تازه ای گرفت و مسلمین خفگان بیرون آمدند .این اقدام امام راحل جزو عنایات الهی بود

امام جمعه دلوار عنوان کرد، در برابر قدرت بزرگی که در آن روزگار یک قطب سیاسی دنیا محسوب می‌شد این پیام یک حرکت الهی بود که سابقه این اقدام حضرت امام(ره) در تاریخ انبیا و سیره رسول خدا (ص)  وجود داشته است آنزمانی که با ارسال دعوت‌نامه برای امپراطوری‌ روم و ایران برای ترویج تفکر الهی و اسلام ناب اقدام فرمودند.


وی افزود ، آمریکا و کشورهایی که ادعای ابرقدرتی می کنند باید سرنوشت شوروی و گورباچف را مکرر مرور کنند واز آن درس عبرت بگیرنند و بدانند که اگر به شرارت ها و تصمیمات بی اساس خود در دنیا ادامه دهند سرانجام شوری سابق در انتظار آنان است.

زاهددوست با اشاره به ۱۳ دی ماه سالروز سفر مقام معظم رهبری به بخش دلوارافزود: ۱۳ دی ماه در تاریخ این بخش تاریخ ساز یک نقطه عطف و  یادآور خاطرات شیرینی از سفر پر خیر و برکت رهبر معظم انقلاب است.مردم انقلابی و قدرشناس بخش دلوار همه ساله به پاس قدردانی از عنایات و الطاف رهبری به مام شهید رئیسعلی دلواری همه ساله مراسم گرامیداشت باشکوهی در محضر نماینده معظم له در استان  برگزار می کنند.برگزاری مراسم حماسی و باشکوه سالروز سفر مقام معظم رهبری بعد از گذشت ۲۵ سال در واقع تجلی شور و شعور و اوج وفاداری شما به انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است و برگ زرینی در کتاب افتخارات این خطه حماسه ساز ثبت شده است. داشتن شعور قدرشناسی و وفاداری از خصوصیت انسلنهای بزرگ است و بحمدلله شما مردم این خطه دلاور خیز مردم قدردان و قدر شناسی هستید. مقام معظم رهبری قریب ۳۰ سال است  که در تمامی شرایط با صلابت، قاطعیت، و با تدبیر و تیزبینی، این انقلاب الهی را رهبری کرده و از شرایط سخت عبور داده به سمت تعالی پیش برده است لذا شکرگزاری این موهبت الهی بر همه ما لازم و واجب است.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 15 دي ماه 1395
  • 314 بازدید
  • 0 نظر