خوش آمدید

دستگیری قاتل جسد سوخته شده در جاده اهرم-کلمه

بعد از گذشت 12 ساعت/

دستگیری قاتل جسد سوخته شده در جاده اهرم-کلمه


بعد از گذشت 12 ساعت/
ساحلی :فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که با ضربات متعدد چاقو باعث مرگ مرد 30ساله افغانی شده بود بوسیله پلیس آگاهی شهرستان تنگستان 12ساعت پس ازوقوع جرم دستگیر شد.
به گزارش ساحلی ، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که با ضربات متعدد چاقو باعث مرگ مرد 30ساله افغانی شده بود بوسیله پلیس آگاهی شهرستان تنگستان 12ساعت پس ازوقوع جرم دستگیر شد.

سردار حیدرعباس زاده در تشریح جزئیات این خبر گفت: اوایل صبح روز گذشته جسد مرد 30ساله و مجهول الهویه درحالیکه از ناحیه سر و صورت کاملا سوخته بود درجاده اهرم به کلمه کشف و پس از حضور پلیس و بازپرس پرونده به سردخانه بیمارستان منتقل شد.

وی اضافه کرد:کاراگاهان ویژه کشف قتل پلیس اگاهی شهرستان تنگستان با اتخاذ تدابیر ویژه و بررسی علمی صحنه جرم متوجه شدند فرد مقتول به هویت"ملا"30 ساله تبعه افغانستان در باغ فردی به هویت معلوم کار می کرده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: در بررسی های دقیق تر پلیس موفق به شناسایی هویت فردی بنام "الف "شد که به علت مزاحمت مقتول برای یکی از اعضاء خانواده اش باوی درگیر شده بود.

وی تصریح کرد: با دستگیری این متهم و مواجهه با مدارک و مستندات جمع اوری شده بوسیله پلیس قاتل لب به اعتراف گشود و عنوان کرد: به علت اختلافات قبلی با مقتول با طراحی ونقشه نامبرده را به محل قتل کشانده ابتدا با ضربات چاقو وی را زخمی،سپس با سنگ به سروی کوبیده و در ادامه با بنزین جسد ولباسش را سوزاندم تا قابل شناسایی نباشد.

سردار عباس زاده خاطرنشان ساخت: متهم پس از تحقیقات اولیه و اعتراف به قتل با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

  • نویسنده : admin
  • تاریخ : پنجشنبه 19 تير ماه 1393
  • 632 بازدید
  • 0 نظر