خوش آمدید

در نشست استاندار بوشهر با تیم نوجوانان شاهین بوشهر چه گذشت؟/

گزارش تصویری - تشریحی جنوب پرس؛
در نشست استاندار بوشهر با تیم نوجوانان شاهین بوشهر چه گذشت؟/ آیا مسئولان استان پیگیر رفع مشکلات شاهین هستند؟

خبر ساحلی: ظهر امروز نشست استاندار بوشهر با تیم نوجوانان شاهین بوشهر برگزار شد.

به گزارش خبر ساحلی  استاندار بوشهر ظهر امروز در مراسم تقدیر از تیم فوتبال نوجوانان شاهین که اخیراً به لیگ برتر صعود کرده‌اند،گفت: صعود تیم فوتبال نوجوانان شاهین بوشهر به لیگ برتر مایه افتخار وسربلندی این استان است.

به گزارش خبر ساحلی مصطفی سالاری اظهار داشت: تیم نوجوانان شاهین با پیروزی های غرورآمیز درمسابقات لیگ دسته یک با افتخار به لیگ برتر صعود کرد و امیدواریم شاهد درخشش این تیم در لیگ برتر نیز باشیم.

وی اضافه کرد: تلاش کادر فنی و دست اندرکاران این تیم نیز قابل تقدیر است و صعود این تیم به لیگ برتر بار دیگر دل مردم استان بوشهر را شاد کرد.

معاون استاندار بوشهر: مسئولان استان بوشهر پیگیر رفع مشکلات شاهین بوشهر هستند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر نیز گفت: مسئولان استان بوشهر پیگیر رفع مشکلات شاهین بوشهر هستند.

سعید زرین‌فر اظهار داشت: ارزش کار صعود و موفقیت تیم نوجوانان شاهین از این لحاظ حائز اهمیت است که با حداقل امکانات به مهم دست یافته است و با این پیروزی شور و نشاط را در مردم ورزش‌دوست بوشهر منتقل کرده است و این حرکت قابل تقدیر است.

وی ادامه داد: شخص استاندار به مقوله ورزش و ورزشکاران علاقمند است و برنامه داریم در حد امکان بتوانیم تیم‌های ورزش را حمایت کنیم، تا با موفقیت تیم‌های ورزشی رضایت و خوشحالی مردم فراهم شود و معتقدیم که در امر ورزش هرچه سرمایه‌گذاری شود کم است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر در خصوص وضعیت تیم بزرگسالان شاهین نیز بیان داشت: مسئولان استان پیگیر رفع مشکلات تیم بزرگسالان شاهین هستند و امیدواریم با تعامل و همکاری بتوانیم باردیگر شاهد حضور شاهین در سطح رقابت‌های فوتبال کشور باشیم، در حال حاضر کسب موفقیت‌های تیم‌های نوجوانان و جوانان شاهین نقطه عطفی برای این باشگاه محسوب می‌شود که بتواند از این نیروهای سرشار از استعداد در آینده‌ای نزدیک در تیم بزرگسالان خود با مرتفع شدن مشکلات استفاده کند.

در پایان با حضور استاندار بوشهر از بازیکنان تیم نوجوانان شاهین بوشهر تجلیل شد.


  • 700 بازدید
  • 3 نظر