خوش آمدید

در سفر رئیس جمهور به بوشهر 53 هزار و 773 پیام‌ مردمی و نامه‌های مکتوب در استان دریافت شده است.

دبیر مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در بوشهر گفت: در سفر رئیس جمهور به بوشهر 53 هزار و 773 پیام‌ مردمی و نامه‌های مکتوب در استان دریافت شده است.


دبیر مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در بوشهر گفت: در سفر رئیس جمهور به بوشهر 53 هزار و 773 پیام‌ مردمی و نامه‌های مکتوب در استان دریافت شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، عباس قلی‌پور با بیان اینکه مرکزارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در دو بخش جمع‌آوری نامه‌های مکتوب و ثبت پیام‌ها و مطالبات مردمی فعالیت می‌کرد اظهار داشت: در این مرکز 600 نفرکاربر در چهار شیفت 6 ساعته آماده دریافت پیام‌ها و مطالبات مردمی بودند.

وی با اشاره به اینکه 200 خط ارتباطی همزمان پیام‌ها و درخواست‌های مردم استان بوشهر را ضبط می‌کرد افزود: این مرکز قرار بود سه روز فعالیت کند ولی تا ساعت 4 صبح روز 26 دی‌ماه پیام‌های مردمی را دریافت می‌کرد.

دبیر مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در بوشهر هدف از راه‌اندازی این مرکز را ثبت و ضبط پیام‌های مردمی به ساده‌ترین شکل دانست و خاطرنشان کرد: مرکز یاد شده با هدف دریافت پیام‌ها و مطالبات و درخواست‌های مردمی بود که در کوتاه‌ترین زمان مردم پاسخ‌های خود را به صورت شفاف و صریح دریافت کنند.

قلی‌پور از تشکیل کمیته جمع‌آوری نامه‌های مکتوب در سفر رئیس جمهور خبر داد و گفت: پیام‌ها و نامه‌های دریافتی از مردم در سه سطح نهاد ریاست جمهوری، حوزه ستادی استانداری و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر فعالیت می‌کرد.

وی با بیان اینکه انتظار است تا سه ماه آینده تمامی مردم پاسخ پیام‌های خود را دریافت کنند تصریح کرد: تاکنون پاسخ 2 هزار و 300 پیام و درخوست آماده و به شهروندان استان بوشهر ارائه شده است.

دبیر مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در بوشهر با بیان اینکه کمیته رسیدگی به درخواست‌های مردمی فعال است گفت: در سه روز فعالیت سامانه 111 مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در سفر رئیس جمهور به بوشهر 53 هزار و 773 پیام‌های مردمی ونامه‌های مکتوب در استان دریافت کرده است.

قلی‌پور افزود: در این مدت 48 هزار و 160 پیام‌ تلفنی و 5 هزار و 613 نامه مکتوب دریافت و جمع‌آوری شده است.

وی با بیان اینکه نامه‌های فاقد مشخصات رسیدگی نمی‌شود گفت: 2 هزار 527 نامه فاقد مشخصات است که افرادی که اینگونه نامه‌ها را ارسال کرده‌اند فرصت دارند از طریق سامانه 111 مشخصات لازم را ارائه کنند در غیر این صورت پاسخی به این گونه نامه‌ها ارائه نمی‌شود.

دبیر مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری در بوشهر افزود: کمک‌های مالی، اشتغال و خدمات درمانی بیشترین فراوانی را در بین نامه‌ها و پیام‌ها داشته است.

قلی‌پور در ادامه از حضور پرشور مردم در استقبال پرشور از رئیس جمهور محترم و کاروان تدبیر و امید قدردانی کرد و گفت: این حضور پرشور نشان از امید، همدلی و نشاط و همراهی آحاد مردم با دولت تدبیر و امید دارد.

وی یادآور شد: این حضور نشان داد که مردم همچنان به عهدی که در 24 خرداد 92 با رئیس جمهور دولت تدبیر و امید بسته‌اند وفادار مانده‌اند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 27 دي ماه 1393
  • 637 بازدید
  • 0 نظر