خوش آمدید

در دیدار سالاری استانداربوشهر، رضوی مدیر پروژه منطقه آزاد بوشهر و معاونین استاندار با امام جمعه بوشهر چه گذشت؟ + جزئیات و تصاویر

در دیدار سالاری استانداربوشهر، رضوی مدیر پروژه منطقه آزاد بوشهر و معاونین استاندار با امام جمعه بوشهر چه گذشت؟ + جزئیات و تصاویر

گزارش خبری؛
در دیدار سالاری استانداربوشهر، رضوی مدیر پروژه منطقه آزاد بوشهر و معاونین استاندار با امام جمعه بوشهر چه گذشت؟ + جزئیات و تصاویر

  دکتر مصطفی سالاری استاندار بوشهر، دکترسید عبدالجلیل رضوی مدیر پروژه منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی بوشهر و معاونین استاندار بوشهر به دیدار آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر رفتند.

 دکتر مصطفی سالاری استاندار بوشهر، دکترسید عبدالجلیل رضوی مدیر پروژه منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی بوشهر و معاونین استاندار بوشهر به دیدار آیت الله صفایی بوشهری نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه بوشهر رفتند.

در این نشست صمیمانه دکتر سید عبدالجلیل رضوی مدیر پروژه منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی بوشهر با تبریک سال نو طرح هایی کلان و دانش بنیان جهت توسعه و پیشرفت استان بوشهر پیشنهاد نمود.

همچنین دکتر مصطفی سالاری با تبریک سال جدید و با قدردانی از حمایت‌های امام جمعه بوشهر اظهار داشت: نماینده ولی فقیه در استان بوشهر همواره رهنمون‌های مهمی برای توسعه استان بوشهر و رفع دغدغه‌های استان بوشهر داشته که جای قدردانی و سپاس دارد.
 
وی با اشاره به اینکه سفر رئیس جمهور به بوشهر آثار و برکات مهمی در پی داشت تصریح کرد: در این سفر هماهنگی‌های مردم و مسئولان به‌گونه‌ای بود که آثار و برکات آن ملموس بود.
 
استاندار بوشهر، با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" اضافه کرد: شعار امسال مقام معظم رهبری، رسالت مسئولان را سنگین‌تر می‌کند هر چند در استان بوشهر همدلی و همزبانی به عنوان یک فرهنگ از مدت‌ها پیش نهادینه شده است.
 
اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور به بوشهر در بین استان‌های دیگر کشور رتبه نخست را دارد

دکتر سالاری، با بیان اینکه اعتبارات مصوب سفر رئیس جمهور به بوشهر در بین استان‌های دیگر کشور رتبه نخست را دارد خاطرنشان کرد: در این سفر بیش از یک‌هزار و 210 میلیارد تومان اعتبار مصوب شد که در سفرهای استانی رئیس جمهور بی‌نظیر است.
 
وی، با بیان اینکه هماهنگی سفر رئیس جمهور به بوشهر در کشور منحصر بفرد بود گفت: نتایج سفر که برکات و آثار مهمی برای توسعه استان درپی داشت نتیجه همدلی مردم با مسئولان بود.


 
استاندار بوشهر به تصمیمات اتخاذ شده در سفر رئیس جمهور برای توسعه استان بوشهر اشاره کرد و افزود: منطقه آزاد تجاری بوشهر که یکی از آرزوهای دیرینه مردم این استان بود با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، رئیس جمهور لایحه این بندر آزاد را به مجلس شورای اسلامی تحویل داد که تصویب آن نقش مهمی در توسعه این استان و رونق اقتصادی، رفع مشکل دغدغه اشتغال دارد.
 
تقویت همدلی و همزبانی در استان بوشهر بین مردم و دولت

دکتر سالاری، بر تقویت همدلی و همزبانی در استان بوشهر بین مردم و دولت تاکید کرد و گفت: امسال در توسعه حوزه‌های مختلف استان بوشهر برنامه‌های مهمی مدون شده که با تقویت همدلی و هم‌زبانی که اکنون در استان بوشهر نهادینه است اجرایی می‌شود.
 
وی، از 4 برابر شدن اعتبارات تخصیصی استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: تخصیص بودجه عمرانی استان بوشهر در سال قبل نسبت به سال ماقبل آن افزایش 4 برابری دارد که نقش مهم و تاثیر گذاری در تکمیل و توسعه طرح‌ها و برنامه‌های مختلف استان بوشهر داشته است.
 
اعتبارات استان در سال جاری افزایش می‌یابد

استاندار بوشهر با بیان اینکه اعتبارات استان بوشهر امسال افزایش دارد خاطرنشان کرد: خوش‌بین هستیم که اعتبارات حوزه عمرانی استان بوشهر امسال از یک‌هزار و 200 میلیارد تومان فراتر رود و به یک‌هزار و 600 میلیارد تومان افزایش یابد.
 
دکتر سالاری، توسعه گردشگری را از اولویت برنامه‌های استان بوشهر دانست و اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین برنامه‌ها و طرح‌های این استان، استفاده از ظرفیت ساحل است که برای این مهم چند دهکده گردشگری ساحلی طراحی و اجرایی شده است.


 
وی با اشاره به درآمد دهکده‌های گردشگری گفت: پیش بینی شده هر دهکده گردشگری سالانه 200 میلیارد تومان درآمد داشته باشد که این درآمد برای توسعه زیرساخت‌های آنها سرمایه‌گذاری می‌شود.
 
استاندار بوشهر نوروز را فرصتی برای شناسایی فرهنگ و آداب و رسوم یک منطقه دانست و افزود: دهکده‌های گردشگری در معرفی فرهنگ استان بوشهر نقش مهم و تاثیرگذاری دارد که اکنون چهار دهکده گردشگری در بوشهر، گناوه، دیلم و دلوار مصوب و تدوین شده است.
 
عملیات اجرایی فرودگاه بوشهر امسال اجرایی می‌شود

دکتر سالاری، به آغاز ساخت فرودگاه جدید بوشهر اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی این طرح امسال آغاز می‌شود و گردش مالی اجرای این طرح در یکسال یک‌هزار میلیارد تومان است که نقش مهمی در حوزه‌های عمران و آَبادانی، توسعه فعالیت‌های بخش خصوصی، نیروی کار و اشتغال دارد.
 
وی، از اجرای طرح‌های تولیدی در منطقه ویژه شمال استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: تصویب منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر می‌تواند در ابعاد گوناگون اقتصادی، معیشتی و اشتغال‌زایی نقش داشته باشد که اکنون طرح‌هایی در این حوزه تدوین شده است.
 
استاندار بوشهر، با اشاره به مزیت‌های منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر بیان کرد: این منطقه صنعتی ضمن اینکه در کنار ساحل خلیج فارس واقع است از قابلیت‌هایی همچون عبور خطوط لوله گاز و نفت خام از کنار آن، نزدیکی فرودگاه به منطقه ویژه و دیگر زیرساخت‌ها برخوردار است.
 
دکتر سالاری، با بیان اینکه تمام برنامه‌ریزی‌ها در استان بوشهر در راستای خدمت رسانی به مردم و جامعه است تاکید کرد: تعیین نام‌گذاری امسال به نام "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" رسالت ما مسئولان در توسعه خدمات به مردم را بیشتر می‌کند تا جایی که رضایت‌مندی مردم را در پی داشته باشد.
 
وی، تقویت همدلی و همزبانی، افزایش طرح‌ها و بودجه‌های استان، نظارت شفاف بر هزینه کرد اعتبارات و عادلانه توزیع کردن اعتبارات استان بوشهر را در اولویت برنامه‌های استان بوشهر دانست.
 
ایجاد چمن مصنوعی در روستاهای استان بوشهر

استاندار بوشهر با بیان اینکه سال قبل تمام روستاهای بالای یک‌هزار نفر جمعیت صاحب زمین چمن ورزشی مصنوعی شدند گفت: اجرای این طرح‌ها نقش مهم و تاثیرگذاری در افزایش نشاط مردم و رضایت مندی مردم دارد به‌گونه‌ای که با کمترین اعتبار بیشترین اثرگذاری در مناطق روستایی داشته است.
 
دکتر سالاری تاکید کرد: طرح ساخت زمین چمن مصنوعی در استان بوشهر در محلات مختلف براساس طرح‌های تدوین شده اجرایی می‌شود.
 
وی با اشاره به نشست‌های هم‌اندیشی در بخش‌های استان بوشهر گفت: نشست‌های هم‌اندیشی رضایت‌مندی مردم در پی داشته و در این نشست‌ها با حضور مردم و نمایندگان اقشار و صنوف مختلف و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، مشکلات مطرح و در همان جلسه تصمیمات لازم اتخاذ می‌شد.
 
برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی با صنوف مختلف استان بوشهر

دکتر سالاری از برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی با صنوف مختلف استان بوشهر خبر داد و گفت: امسال نشست‌های هم‌اندیشی در استان بوشهر با صنوف مختلف ادامه می‌یابد تا بر اساس خواسته‌ها و نظرات مردم، مشکلات آنها بررسی و برای رفع آنها برنامه‌ریزی شود.

توسعه و پیشرفت با همدلی و همزبانی محقق می‌شود

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری نیز با قدردانی از تلاش‌های استاندار و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در سال گذشته اظهار داشت: تلاش‌های شما مسئولان در استان، رضایت‌مندی مردم در پی داشت که این خود رضایت‌مندی حضرت باری‌تعالی را در پی دارد.امسال سال پرخیر و برکتی برای کشور پیش بینی می‌شود

وی، با بیان اینکه امسال سال پرخیر و برکتی برای کشور پیش بینی می‌شود تصریح کرد: سالی که با نام حضرت زهرا(س) آغاز شده و با نام این حضرت به پایان می‌رسد سالی پرخیر و برکت پیش بینی می‌شود.
 
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، با اشاره به اینکه امسال سالی بسیار حساس در فضای ملی و بین‌المللی برای ایران اسلامی است گفت: پیام مقام معظم رهبری در سال جدید، همدلی و همزبانی در جامعه بود که این مهم نیاز جامعه در این زمان است.
 
امام جمعه بوشهر، با بیان اینکه دشمن در فضای ملی و بین‌المللی دنبال تفرقه و تنش در ایران اسلامی است خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی با نام‌گذاری امسال به نام "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" از فضایی که دشمن برای ایران طراحی کرده پیشگیری کرده است.
 
آیت‌الله صفایی بوشهری، با اشاره به اینکه امسال برای ایران اسلامی، سالی سرنوشت‌ساز و تعیین کننده است گفت: با نام‌گذاری امسال به نام "دولت و ملت، همدلی و همزبانی"، با تلاش دولت و عزم ملی مردم در تحقق اهداف منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی گام برداریم.
 
وی، با اشاره به اینکه اقتدار ایران در عرصه جهانی نمودار است تصریح کرد: اقتدار ایران اسلامی به‌گونه‌ای است که تمام جهان اسلام در عرصه‌های گوناگون ایران را حامی مظلومان می‌دانند.
 
امام جمعه بوشهر با قدردانی از تلاش استاندار و مسئولان دستگاه‌های اجرایی در اجرای طرح دهکده گردشگری بوشهر گفت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های مهم در حوزه‌های گوناگون است که یکی از این حوزه‌ها گردشگری ساحلی است.
 
مهمانان نوروزی از خدمات ارائه شده در استان بوشهر رضایت دارند

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه امسال مسافران و میهمانان نوروزی از زیرساخت‌های ایجاد شده راضی بودند افزود: امسال استقبال مسئولان و مردم از مسافران نوروزی بسیار خوب بود و مردم خیلی راضی بودند.
 
وی با بیان اینکه همدلی مسئولان با مردم در استان بوشهر بی‌نظیر است گفت: اکنون آرامشی که در استان بوشهر حاکم است نشان از همدلی و اتحاد مردم و مسئولان است چرا که در این استان اخلاق و ادب سیاسی رعایت می‌شود که این خود یک نعمت است.
 
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، افزود: استان بوشهر با داشتن موقعیتی مناسب با ظرفیت‌های بالا و منحصر بفرد هیچگاه و در هیچ دوره‌ای به این شکل به خودش ندیده که همه در کنار هم در یک فضای خوب با اهداف خدمت، شرایط تحول را فراهم کرده‌اند.
 
آیت‌الله صفایی بوشهری، با تاکید بر خدمات رسانی به مردم بر اساس جایگاه و شان بالای آن گفت: بوشهر با این همه ظرفیت‌ها باید آلبوم توسعه پیشرفت در همه ابعاد فرهنگی و اقتصادی باشد.
 
وی با اشاره به اینکه استان بوشهر همه شاخصه‌های پیشرفت و توسعه را دارد افزود: با این شاخصه‌ها باید رفاه مردم، آسایش در همه ابعاد معیشتی، اقتصادی، و رفع مشکلات مردم فراهم شود.
 
اخلاق و ادب سیاسی در استان بوشهر حکم‌فرما است

امام جمعه بوشهر، با اشاره به اینکه اخلاق و ادب سیاسی در استان بوشهر حکم‌فرما است گفت: استان بوشهر با استان‌های دیگر کاملا متفاوت است که این مهم یک نعمت تلقی می‌شود.
 
آیت‌‌الله صفایی بوشهری با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی به استان بوشهر نگاه ویژه‌ای دارند یادآور شد: توجه رهبر معظم انقلاب اسلامی به این استان با دیگر نقاط کشور متفاوت است که این مهم نعمتی مهم است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، با محکوم کردن جنایات عربستان در حمله به یمن گفت: عربستان سعودی عامل تفرقه در جهان اسلام است که تجاوز نظامی به کشور همسایه و مسلمان یمن، بزرگترین اشتباه از سوی این کشور است.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : پنجشنبه 13 فروردين ماه 1394
  • 550 بازدید
  • 0 نظر