خوش آمدید

درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان در ساحل کنگان

درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان در ساحل کنگان / کشف محموله «مواد بدنسازی و ترقه» + تصاویر


 

ماموران نیروی انتظامی شهرستان کنگان یک محوله قاچاق به ارزش سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان در این خصوص به خبرنگار ثلاث گفت: در پی تماس و گزارشات مردمی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فعالیت یک باند ورود و توزیع قاچاق کالا در نخلستانهای حاشیه ساحل شهرستان کنگان این موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ کرم دشتیان گفت: پس از اعزام اکیپ متشکل از ماموران انتظامی به محل مورد نظر؛ تعدادی از قاچاقچیان با رویت ماموران انتظامی در محل سریعاً با استفاده از تاریکی شب با قایق از محل متواری شده و بقیه اعضای باند هم بدون توجه به دستور ایست پلیس، قصد فرار از مسیر خشکی توسط خودرو با زیر گرفتن ماموران نیروی انتظامی داشتند.

وی افزود: ماموران نیروی انتظامی با سرعت عمل مناسب و با هدف دستگیری قاچاقچیان و دفاع از جان خود و با رعایت قانون بکار گیری سلاح اقدام به شلیک هوایی نموده ولی در عین حال قاچاقچیان نسبت به هشدار دوم نیز بی تفاوت بودند.

وی گفت: در نهایت ماموران برای توقف خودرو به سوی آنان شلیک کرده که در این راستا راننده خودرو پژو ۴۰۵ به نام «عیسی .ب» مجروح و به شهر کنگان منتقل می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان در ادامه افزود: در همین راستا تعداد ۶۵۲ بسته انواع کپسول و قرص های نیروزا، ۶۵۵ قوطی انواع مواد نیروزا در سایز و مارک های مختلف و تعداد ۵۱۲۰ عدد انواع مواد محترقه به ارزش سه میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال از قاچاقچیان کشف و ضبط شد.

دشتیان گفت: یک دستگاه خودرو نیز در همین رابطه توقیف و یک نفر نیز دستگیر شد و پلیس نیز در تلاش برای دستگیری اعضای این باند با همکاری یگان های مختلف انتظامی است.

موادنیروزاوترقه (۱) موادنیروزاوترقه (۲) موادنیروزاوترقه (۳) موادنیروزاوترقه (۴) موادنیروزاوترقه (۵) موادنیروزاوترقه (۶) موادنیروزاوترقه (۷)

کشف محموله پودر بدنسازی، نیروزا و ترقه در کنگان کشف محموله پودر بدنسازی، نیروزا و ترقه در کنگان کشف محموله پودر بدنسازی، نیروزا و ترقه در کنگان کشف محموله پودر بدنسازی، نیروزا و ترقه در کنگان کشف محموله پودر بدنسازی، نیروزا و ترقه در کنگان کشف محموله پودر بدنسازی، نیروزا و ترقه در کنگان کشف محموله پودر بدنسازی، نیروزا و ترقه در کنگان کشف محموله پودر بدنسازی، نیروزا و ترقه در کنگان


  • 877 بازدید
  • 0 نظر