خوش آمدید

درخواست معاون فرماندار تنگستان و سرپرست بخشداری دلوار از مهندسین ناظر

موضوعات : سیاسی

درخواست معاون فرماندار تنگستان و سرپرست بخشداری دلوار از مهندسین ناظر


خبرساحلی: معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری تنگستان گفت: مهندسان ناظر بر پروژه‌های عمرانی بدون هیچ‌گونه اغماضی نظارت کنند.
به گزارش "خبرساحلی" پرویز شعبانی پیش از ظهر امروز در جلسه کمیته نظارت بر طرح‌های عمرانی شهرستان تنگستان اظهار داشت: به‌منظور اجرای اصول و رعایت مقررات ملی  ساختمان و تسریع در روند اجرایی پروژه‌ها مهندسان ناظر بدون هیچ گونه اغماضی بر پروژه‌های عمرانی شهرستان نظارت و سرکشی مرتب از پروژه‌های در حال ساخت شهرستان را داشته باشند.

به گزارش ساحلی، معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری تنگستان تصریح کرد: نظارت بر پروژه‌های عمرانی  موجب سرعت بخشیدن به روند اجرایی بالابرردن امنیت اجرای پروژه  و تسریع در روند اجرایی و تکمیل پروژه احداثی در شهرستان خواهد شد.

وی افزود: مهندسان به این نکته توجه کنند که نظارت تواما با دقت باید باشد تا خدایی ناکرده پروژه در ادامه ساخت با مشکلی مواجه نشود وبراساس زمان بندی تعریف شده برای ساخت تکمیل شود.

شعبانی خواستار نظارت و تلاش بر پیشرفت فیزیکی و ریالی  پروژه‌ها توسط مهندسان ناظر در سطح شهرستان تنگستان شد.

در ادامه مهندسان ناظر بر پروژه‌های عمرانی شهرستان گزارشی از عملکرد خود به جلسه ارائه داده و خواستار همکاری و همراهی بیش از پیش پیمانکاران پروژه‌های اجرایی در سطح شهرستان شدند.

  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 18 فروردين ماه 1393
  • 635 بازدید
  • 0 نظر