خوش آمدید

دخالتی در عزل و نصب ها ندارم

موضوعات : سیاسی

نباید در عزل و نصب ها حب و بغض باشد


آیت الله حسینی بوشهری:
خبرساحلی: مدیر حوزه‌های علمیه کشور و نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: در عزل و نصب مدیران دخالتی ندارم اما توصیه و نظر می‌دهم.

به گزارش "خبرساحلی" آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری در نشست مسئولان و مردم شهرستان دیر در مسجد شهدای گمنام این شهر با اشاره به ایام فاطمیه اظهار داشت: امسال سال فاطمی است و این بانوی بزرگ اسلامی برای همه می تواند الگو قرار گیرد و اگر در باید و نبایدها ائمه را الگو قرار بدهیم شیعه راستین اهل بیت خواهیم بود.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری در ادامه بر لزوم تلاش همه مسئولان برای ارائه بهترین خدمات به مردم بیان داشت: اگر انسان برای رفع مشکل مردم قدمی بردارد خداوند برای او اجر و پاداش زیادی خواهد داد.

وی با بیان اینکه در عزل و نصب مدیران دخالتی ندارم اما توصیه و نظر می‌دهم، تصریح کرد: عزل و نصب‌ها بر اساس مسائل استان و شهرستان رخ می‌دهد و نباید در آن حب و بغض باشد و باید شایسته سالاری در نصب‌ها اصل باشد.

کمبود نیروی بالادستی و مدیریتی از مشکلات استان بوشهر است
آیت‌الله حسینی بوشهری افزود: یکی از مشکلات استان بوشهر این است که تعداد نیروی بالادستی اندک وجود دارد و باید دانشگاه ایجاد کنیم تا نیروها به مدارج بالای علمی برسند.

وی در رابطه با موضوع آزمون استخدامی نیروی استان در پارس جنوبی گفت: بارها این موضوع را بررسی ومورد توجه قرارداده ام و غصه می خورم که با نیروی بومی استان با وجود نفت و گاز فراوان این‌طوری برخورد می شود.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری درخصوص صید ترال و ته لنجی گفت: نمی‌دانیم چه دست‌هایی در کار است که برخی به آبزیان مردم ضربه وارد می کنند و حمایت می شوند و در رابطه با ته لنجی با استاندار مکاتبه می‌کنم که این در همه جای استان یکسان اعمال شود.

کار مجلس خبرگان برای روز مبادا است
وی در رابطه با ظرفیت شهرستان دیر افزود: این شهرستان با وجود نیروی مستعد و انقلابی، یکی از شهرستان‌های پیشرو در عرصه انقلاب، دفاع مقدس و صحنه‌های انقلاب اسلامی است.

به گزارش مهر، مدیر حوزه‌های علمیه کشور اضافه کرد: کار مجلس خبرگان برای روز مبادا است و همان کاری انجام دادند و رهبری انتخاب شد که همه به وجود او احساس افتخار می کنند اما شخصا کارهای مردم را دنبال می‌کنم و اعتبار و آبرویی که خدا به من داده برای خدمت‌گزاری به مردم از آن استفاده می‌کنم.


  • 656 بازدید
  • 4 نظر