خوش آمدید

عده‌ای به جای این که به ملت پاسخ‌گو باشند نقش اپوزیسیون به خود می‌گیرند

موضوعات : سیاسی

حجت الاسلام والمسلمین زاهددوست امام جمعه دلوار:

این که عده‌ای همه شهرت خود را مدیون انقلاب می داند و حدود یک دهه امکانات کشور در دست آنها بوده به جای این که به ملت پاسخ‌گو باشند نقش مدعی پیدا کرده و شهر به شهر می‌گردند و نقش اپوزیسیون به خود می‌گیرند که به هیچ عنوان حرکت آنها قابل قبول مردم نیست.


حجت‌الاسلام علی زاهددوست امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه دلوار اظهار داشت: 9 دی میدان درخششی بود که ملت ایران با بصیرتی کامل و به شکل خودجوش از انقلاب دفاع کردند.

 وی افزود: در این روز تاریخی، مردم به ندای دلسوزانه رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و توانستند که با حضور خود، توطئه‌های دشمنان را خنثی و فتنه‌گران را ناکام و برجایشان قرار دهند. 

امام جمعه دلوار تصریح کرد: اگر چه مردم با بصیرت ایران با حضور به موقع خود، انقلاب را بیمه کردند اما این روز در تاریخ انقلاب اسلامی به نوعی ثبت شده که نمره مردودی برای برخی از خواص در آن دیده می‌شود.

زاهددوست ادامه داد: با کمال تاسف عده‌ای که خود روزی بر مصدر کار سوار بودند، در زمین بازی که کارگردانی آن با آمریکا و  رژیم صهیونیستی اسراییل شروع به فعالیت کرده که با پاسخ خوبی از طرف مردم مواجه شدند.

امام جمعه دلوار با اشاره به سالروز سفر پر خیر مقام معظم رهبری به بخش دلوار در 13 دی ماه سال 1370 ، عنوان کرد: با وجود گذشت 26 سال از این سفر پر خیر و برکت، اما همچنان مردم قدردان قدوم مبارک مقام معظم رهبری به بخش دلوار هستند.

وی با اعلام این که مصوبه جدید ته‌لنجی مشکلات گسترده‌ای برای مردم استان بوشهر و از جمله تنگستان و بخش دلوار ایجاد کرده است، گفت: با توجه به این که مجوز تخلیه بار در برخی از بنادر استان بوشهر، انجام شده انتظار می‌رود که از فردا این اجازه به گمرک دلوار و بوالخیر تنگستان داده شود تا کار تخلیه آغاز شود.

زاهددوست ادامه داد: مشکل ته‌لنجی باید در مجلس ساماندهی و به شکل یک قانون شود تا مردم دچار سردرگمی نباشند.

وی با اشاره به بیانات رهبری در نشست با اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: دشمن به دنبال ناامیدکردن مردم است و عده‌ای نیز در کشور به شکل دانسته یا نادانسته به دنبال پیاده‌سازی اهداف دشمن هستند.

امام جمعه دلوار ادامه داد: این که عده‌ای همه شهرت خود را مدیون انقلاب می داند و حدود یک دهه امکانات کشور در دست آنها بوده به جای این که به ملت پاسخ‌گو باشند نقش مدعی پیدا کرده و شهر به شهر می‌گردند و نقش اپوزیسیون به خود می‌گیرند که به هیچ عنوان حرکت آنها قابل قبول مردم نیست.

زاهددوست گفت: ملاک، حال افراد است و ملت هم با هیچ فردی تا ابد احد اخوت نبسته‌اند و تا زمانی که در چارچوب انقلاب ، نظام و رهبری حرکت کند و پایبند به ولی‌فقیه باشد او را دوست دارند و از او حمایت می‌کنند.


  • 903 بازدید
  • 0 نظر