خوش آمدید

خانه جوان در دلوار برای برنامه های جوانان است نه برنامه های دیگر

 

  فرماندار تنگستان تاکید کرد
تلاش جدی مسئولان تنگستان برای پیشبرد اهداف دولت در حوزه جوانان

فرماندار تنگستان گفت: طبق برنامه‌ها و سیاست‌های اصولی دولت تمام توان در شهرستان را در راستای تحقق پیشبرد اهداف جوانان و بهبود امور آنان برای ایجاد آینده‌ای روشن به کار خواهیم گرفت.


به گزارش خبرگزاری ساحلی غلامرضا ترک‌زاده صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان که با حضور معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر تشکیل شد اظهار داشت: براساس سخنان و فرمایشات گوهربار مقام معظم رهبری و تاکیدات ریاست جمهوری اسلامی، ضروری است نگرش مسئولان و  دست‌اندرکاران امور جوانان متحول و با شعاعی فراتر از آئین نامه و دستورالعمل‌های ابلاغی باشد.

ترک‌زاده بر حضور جوانان در سلسله بحث‌های اجتماعی تاکید کرد و افزود: مباحث متعدد و گسترده‌ای در بخش‌های مختلف ورزشی، آموزشی و پژوهشی، پایگاه‌های بسیج و سازندگی، اردوهای فرهنگی، المپیادهای علمی و... برای حضور موثر جوانان وجود دارد که تلاش می‌کنیم همه ظرفیت‌های موجود را در این خصوص به کار گیریم تا از وضعیت راکد گذشته عبور کنیم.

وی تصریح کرد: طبق برنامه‌ها و سیاست‌های اصولی دولت تمام توان در شهرستان را در راستای تحقق پیشبرد اهداف جوانان و بهبود امور آنان برای ایجاد آینده‌ای روشن به کار خواهیم گرفت.

فرماندار تنگستان ادامه داد: تحول و توسعه، نیازمند فکر خلاق و ایده‌های نو است، بنابراین در برنامه‌ریزی‌های شهرستان از ایده و تفکرات جوانان فعال و پویای تنگستانی بیش از پیش بهره خواهیم گرفت.

ترک‌زاده با اشاره به حضور جوانان در عرصه‌های مختلف علمی در جامعه ادامه داد: حضور جوانان در مراکز علمی و دانشگاهی و ابداع و اختراع و اکشتافات آنها در همه عرصه‌ها سبب خوداتکایی و استقلال کشور می‌شود.

وی به پیشرفت جوانان کشور در عرصه‌های علمی در سطح جهانی اشاره  کرد و یادآور شد: در سال‌های اخیر کشور در تولید علم و دانش به واسطه همین جوانان ارزشمند جهان را به حیرت واداشته است.

فرماندار تنگستان خواستار در اختیار گذاشتن خانه جوان در بخش دلوار برای برنامه‌های جوانان  و موضوعات مرتبط با آن شد و استفاده غیر از آن را مجاز ندانست.

فرماندار تنگستان در پایان سخنان خود خواستار برگزاری کارگاه آموزشی برای آشنایی سمن‌های با آئین نامه و دستوالعمل‌های نحوه تشکیل و فعالیت سازمان‌های مردم نهاد، با حضور مسئولان و جوانان در اردیبهشت ماه سال جاری شد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 6 ارديبهشت ماه 1393
  • 681 بازدید
  • 6 نظر