خوش آمدید

حیثیت سیاسی و نظامی امریکا در خلیج فارس غرق شد

رمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: حماسه پاسداران نیروی دریایی سپاه روز افتخار برای ما و برای آمریکایی‌ها روز شکست بزرگ بود و این حماسه موجب شد بار دیگر حیثیت سیاسی و نظامی آمریکا در خلیج‌ فارس غرق شود.

 

 علی رزمجو در جمع پاسداران منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی با عبور از امواج و بحران‌های سیاسی هم‌اکنون در اوج شکوفایی و بالندگی قرار دارد و این انقلاب پدیده‌ای منحصربه‌فرد و استثنایی در قرن حاضر است که موجب حیرت جهانیان شده است.

حیثیت سیاسی و نظامی آمریکا در خلیج‌ فارس غرق شد
وی افزود: دایره تأثیر پیام‌های انقلاب اسلامی وسیع و مورد تحسین جهانیان است و مبنای انقلاب اسلامی ایران ارزش‌های دینی، اخلاقی و معنوی بر پایه توکل به خدا و توسل بر اولیا و انبیای الهی به همراه اراده مردم است.

رزمجو در ارتباط باشخصیت جامع معمار کبیر انقلاب اسلامی بیان کرد: امام خمینی(ره) یکی از بزرگان فلسفه، کلام و عرفان اسلامی در جهان معاصر بود که انقلاب اسلامی ایران را از خرداد 42 آغاز و طرح‌ریزی کرد و با رهبری عالمانه و مجاهدانه در بهمن 57 به پیروزی رسانید.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه خاطرنشان کرد: افق‌هایی که امام خمینی برای انقلاب ترسیم کرده بود در حال شکل‌گیری و دستیابی است و همه توانمندی‌های کاخ‌های زور در سراسر جهان در برابر این انقلاب به بزرگ در حال فروپاشی و کمرنگ شدن است.

وی با اشاره به عوامل قدرت انقلاب اسلامی گفت: قدرت انقلاب اسلامی ایران نشأت‌گرفته از قدرت لایزال الهی، خون پاک شهیدان و ولایت‌فقیه است و انقلاب اسلامی با تکیه‌ بر این قدرت بدون ترس و واهمه در برابر همه قدرت‌های جهانی ایستاده است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به قدرت دفاعی ایران در عرصه دریاها، تصریح کرد: تاریخ نشان داده است که هر کشوری توانسته قدرت خود را درصحنه دریا حفظ و تثبیت کند همیشه در صحنه‌های دیگر نیز غالب بوده است و امروزه انقلاب اسلامی دارای قدرت دریایی غیرقابل‌انکاری در پهنه آب‌های منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای است و یکی از شاخصه‌های کنونی انقلاب اسلامی در زمان کنونی قدرت دفاعی دریایی ایران است که این قدرت افتخارآفرین و امنیت‌بخش است.

رزمجو با اشاره به موقعیت استراتژیک خلیج‌فارس گفت: خلیج‌ فارس به علت موقعیت راهبردی و استراتژیک خود همواره مورد نظر جهانیان بوده است و کنترل و حفظ امنیت این آبراهه مهم تنها با همکاری کشورهای منطقه امکان‌پذیر است و حضور بیگانگان در این منطقه موجب خدشه‌دار شدن این امنیت می‌شود.

وی بیان داشت: نیروی دریایی سپاه پاسداران با بهره‌مندی از نیروی انسانی متعهد و انقلابی و استفاده از تجهیزات پیشرفته دارای اشراف کامل اطلاعاتی و عملیاتی در خلیج‌ فارس است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به حماسه بزرگ 22 دی‌‌ماه 94 و دستگیری متجاوزین آمریکایی توسط پاسداران منطقه دوم نیروی دریایی سپاه افزود: روز 22 دی‌‌ماه 94 برای جمهوری اسلامی ایران روز پیروزی و افتخار و برای آمریکایی‌های روز شکست بزرگ بود و این حماسه موجب شد بار دیگر حیثیت سیاسی و نظامی آمریکا در خلیج‌ فارس غرق شود.

رزمجو گفت: این حماسه در واقع نصرت الهی بود و موجب شد شورونشاط دیگری در جامعه اسلامی و نیروهای مسلح شد و لبخند رضایت مقام معظم رهبری بزرگ‌ترین پاداش برای حماسه‌سازان این رویداد بزرگ بود.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: آزادی تفنگداران آمریکایی بر اساس تدبیر انقلاب اسلامی و سلسله‌مراتب فرماندهی عزت مندانه و همراه با رافت اسلامی بود و آنان تحت‌الحفظ در حالی‌ که شناورهای نیروی دریایی سپاه در طرف چپ و راست آنان و بالگردهای نیروی دریایی سپاه بر فراز آسمان به پرواز درآمده بودند در نقطه‌ای که جمهوری اسلامی ایران در آب‌های بین‌المللی تعیین کرده بود رها شدند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 11 بهمن ماه 1394
  • 649 بازدید
  • 0 نظر