خوش آمدید

نشست صمیمی جوانان با بخشدار دلوار

حسن درویشی بخشدار دلوار:

فراتر از بخشداری به تعامل و همراهی با جوانان بخش دلوار خواهیم پرداخت.


به گزارش خبرگزاری ساحلی :این نشست 18دی ماه د ر محل سالن کنفرانس بخشداری دلوار برگزار گردید .
 

جوانان ضمن گرامی داشت سالروز حضور مهندس درویشی به دلوار از خدمات صادقانه و مسئولانه ایشان تشکر و تقدیر نمودند و سپس به بیان نظراتو دیدگاه پیرامون ظرفیت جوانان  در بخش پرداختند.

در ادامه بخشدار دلوار بیان داشت :جمع جوانان یه فضای متفاوت هست پرداختن به مسائل جوانان یک امر ضروری هست و تشکیل چنین نشست های قطعا با توجه به بیان دیدگاه های علمی و کارشناسی جوانان مهم می باشد و همه با هم باید تلاش کنیم که با پیگیر ی کردن برنامه ها و افکار در حل مشکلات جوانان و توسعه بخش قدم بگذاریم.

وی افزود :ظرفیت بخش دلوار فراتر از ساختار و عملکرد دستگاه های اجرای دراین بخش هست و در شرایط کنونی تعامل و هم فکری یک امر مهم می باشد که قطعا برگزاری چنین نشست های روند و فرآیند های مطلوبی در رابطه با این موضوع  خواهد داشت و از چنین نشست های استقبال می کنیم  و **

وی خاطر نشان کرد :اجماع فکری به واسط کار تشکیلاتی در قالب ثمن ها فرصت عالیه ای هست که جوانان می تواند در راستای در خواست ها و برنامه ریزی های از آن بهره ببرند.

 بخشدار دلوار بیان داشت :نقش جوانان در توسعه و بالندگی غیرقابل انکار است و  مشارکت جوان در عرصه‌های مختلف یک ضرورت است که البته  قطعا بسترهای  مناسب و متناسب باید ایجاد گرد.

در پایان توسط این جوانان از زحمات یک ساله بخشدار دلوار در بخش دلوار تقدیر بعمل آمد.

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 19 دي ماه 1396
  • 224 بازدید
  • 0 نظر