خوش آمدید

جلسه هماهنگی راهپیمایی 13 آبان

موضوعات : فرهنگی

مهندس شعبانی سرپرست بخشداری دلوار:

13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی در تاریخ انقلاب اسلامی برگی زرین و مقطعی حساس و مناسبتی پر از خاطره است.


جلسه شورای هماهنگی راهپیمایی 13 آبان در بخشداری دلوار برگزار شد.

به گزارش خبر ساحلی،آموزش پرورش منطقه دلوار بعنوان دبیربا شعار مبارزه با استکبار و استکبار ستیزی این راهپیمایی بزرگ منصوب شد. راهپیمایی 13 آبان روز پنجشنبه ساعت 8 صبح با نواختن زنگ استکبار ستیزی در مدرسه شهید بهشتی و مسیر راهپیمایی از مدرسه شهید بهشتی تا مصلی نماز جمعه دلوار برگزار خواهد شد .

مهندس شعبانی در همین راستا افزود، 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی در تاریخ انقلاب اسلامی برگی زرین و مقطعی حساس و مناسبتی پر از خاطره است بخصوص آنکه 14 سال بعد از تبعید امام راحل در 13 آبان ماه 57 فرزندان امام و صدها دانش آموز و دانشجو در مقابل دانشگاه تهران و خیابانهای اطراف با شعار درود برخمینی و مرگ برشاه پایه حکومت را به لرزه در آوردند.

وی افزود سالروز این حماسه بزرگ در کشورعزیزمان شاهد جلوه دیگری از این رویارویی میان جبهه حق علیه باطل بوده و در این روز به یکباره به حیات سیاسی مملو از خباثت امریکا و عملکرد سازمان جهنمی سیا در ایران خاتمه داده شد.

وی خاطر نشان کرد ، سیزده آبان از خاطره انگیز ترین روزهای انقلاب شکوهمند اسلامی است که یاد آور حماسه های دلیرمردان دانش آموز و دانشجو میباشد و ما با حضور هر ساله خود در این همایش انقلابی دین خود را نسبت به این شهدای عزیز ادا و راه این عزیزان را ادامه خواهیم داد.

 

 

 

 

 

 


  • 7071 بازدید
  • 1761 نظر