خوش آمدید

جلسه شورای بخش دلوار با آب منطقه ای تنگستان و مرزبانی دریایی دلوار

عبدل حیدرزاده رئیس شورای بخش دلوار:

نجابت و میهن دوستی مردم بخش دلوار باعث پاسداری و مرزبانی از کشور ایران اسلامی شده است.


به گزارش خبرساحلی،جلسه شورای بخش دلوار با آب منطقه ای شهرستان تنگستان و فرماندهی پاسگاه مرزبانی حوزه دلوار با حضور بخشدار دلوار در بخشداری دلوار برگزار شد.

عبدل حیدرزاده رئیس شورای بخش دلوار در این جلسه ضمن قدردانی از پاسداری مرزبانی دریایی گفت: مرزبانی دلوار در خصوص عملیات اخیر باعث کشف بیش از 300 کیلو مواد مخدر شده است که جا دارد ازطرف مردم بخش دلوار این دلیرمردان تقدیر و تشکر نماییم.

ایشان بیان کرد :رضایتمندی کامل مردم بخش دلوار از مرزبانی دریایی نشان از خویشتنداری ومردم دوستی این قشر زحمتکش خواهد بود که در زمینه اشتغال این مردم نقش بسزایی را ایفا نموده است.

شورای بخش دلوار در ادامه بیان کرد:هدف اصلی شورای بخش در جهت ایجاد اشتغال پایدار در بخش نهادینه کردن و معرفی کردن روستاها در امر جذب توریست و بومی گردی خواهد بود.

ایشان ضمن تشکر از مدیریت آب منطقه ای شهرستان تنگستان که همیشه پاسخگو مطالبات مردم بوده است بیان نمود: پیشروی آب دریا در ساحل روستاهای دلوار باعث شده که مردم ساحل نشین از ساخت و ساز برای خانه های مسافر و جذب مسافر در روستا انجام نگیرد که درهمین راستا در آینده  جلسه ای با منابع طبیعی و آب منطقه ای شهرستان تنگستان برگزار خواهیم نمود.

وی افزود ، برداشت مصالح از رودخانه ها نیاز به مجوز از صنعت و معدن و تجارت دارد که دهیاران با درخواست و پیگیری قبل از برداشت این امرمهم را انجام دهند.

ایشان خاطرنشان کرد، به درخواست دهیاری روستای باشی با مشارکت مردم درختکاری و زیرسازی معابر در این روستا بزودی آغاز خواهد شد.

در پایان ضمن تایید اعضای شورای بخش دلوار حیدرزاده رئیس شورای بخش گفت: با تصویب و تایید اعضای شورا  دهیاری بندر خورشهاب از پاره وقت به دهیاری تمام وقت تبدیل خواهد شد.

گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 25 ارديبهشت ماه 1397
  • 260 بازدید
  • 0 نظر