خوش آمدید

جلسه شورای اداری بخش دلوار برگزار شد

حسن درویشی بخشدار دلوار:
میراث فرهنگی و صنایع دستی استان و شهرستان تنگستان اگر توانایی نگهداری موزه سردار جنوب شهید رئیسعلی دلواری را ندارند اعلام نمایند.
این موزه از یادگاران این شهید بوده که نگهداری و مراقب از این مکان برای مردم مهم و جز مطالبات اصلی مردم است.

به گزارش خبرساحلی،جلسه شورای اداری با موضوع برگزاری هفته دولت و برگزاری کنگره شهید رئیسعلی دلواری در 12 شهریورماه با حضور امام جمعه دلوار و اعضای شورای اداری بخش دلوار و شهرستان تنگستان به ریاست بخشدار و در بخشداری دلوار برگزار شد.


درویشی بخشدار دلوار باتوجه به فرا رسیدن هفته دولت بیان نمود:هفته دولت فرصتی است تا خدمات دولت به مردم گزارش شود.

وی افزود:خدمات دولت در بخش دلوار چشمگیر بوده که با ضعف دستگاهای اجرایی در امر اطلاع رسانی به مردم نمایان نشده است.

ایشان با توجه به توزیع اعتبارات در سفر رئیس جمهور خاطرنشان کرد: شهرستان تنگستان در جذب اعتبارات این سفر رقم بالایی جذب نموده که چندین پروژه با اعتبار مناسب در بخش دلوار آغاز شده است.
ایشان بیان نمود:برای تامین آب شهر دلوار آبشیرنکن شهری بزودی کلنگ زنی و با جذب اعتبار پروژه احداث مخزن ذخیره آب شهر دلوار فعال خواهد شد.

وی همدلی و همفکری را در هر زمینه مهم دانست و گفت: با حمایت و اطلاع رسانی امام جمعه و فعالین اجتماعی در امر خدمت به مردم فاز اول محور چاهتلخ به دلوار عملیات بهسازی آن آغاز گردیده که با دستور استاندار در دو بانده شدن امید است تا  پایان سال جاری به بهره برداری  برسد.

بخشدار دلوار توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی را مهم دانست و گفت: برای حفظ و امنیت مردم در محور ساحلی بخش دلوار در ورودی همه روستاهای  بخش سرعتگیر نصب شده  و روستاهایی که اقدام نکرده اند زودتر اقدام نمایند.

وی افزود: با عنایت استاندار و فرماندار و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و بنیاد مسکن بیش از 120 هزار متر مربع از معابر روستاهای بخش دلوار آسفالت و بیش از 80 هزار متر مربع آماده اسفالت است.
بخشدار دلوار در امر زیرساخت فضای آموزشی در بخش دلوار بیان کرد: از هفته دولت 97 تا کنون بیش از 5 مدرسه تخریبی بخش دلوار کلنگ زنی و به بهره برداری رسیده و در هفته دولت امسال نیز در حوزه روستایی مدارسی برای بهره برداری آماده شده است.
 همچنین در شهر دلوار یک مدرسه 12 کلاسه توسط یک خیر دلواری احداث خواهد شد.
ایشان با توجه به حق مردم در اطلاع داشتن از خدمات دولت بیان نمود:دستگاهای اجرایی، دهیاران بخش دلوار با نصب بنر و بستر حضور مدیران را در مساجد برای بیان عملکرد آماده کرده و با ارتباط با رسانه و حضور فعال در فضای مجازی خدمات کاری روستای خود را به مردم اطلاع رسانی نمایند.

در پایان شهرداری بندر دلوار بعنوان دبیرخانه هفته دولت انتخاب و دستگاهای اجرایی برای برنامه ریزی در هفته دولت همکاری لازم را داشته باشند.

تصاویر:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : پنجشنبه 24 مرداد ماه 1398
  • 243 بازدید
  • 0 نظر