خوش آمدید

جلسه شورای اداری بخش دلوار برگزار شد(دی ماه)

عبدالرضا عالی‌پور بخشدار دلوار: *برگزاری چهلمین انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی نشانه جمهوریت این نظام و نیز ولایت پذیری مردم عزیز ایران است.*

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار،نشست شورای اداری بخش دلوار با موضوع  برگزاری انتخابات و برنامه ریزی دهه مبارک فجر  به ریاست بخشدار دلوار در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش برگزار شد.
رئیس شورای اداری بخش دلوار در این نشست ضمن گرامیداشت ایام پرخیر و برکت ماه رجب گفت: اقدام هوشمندانه ، به موقع و اشراف اطلاعاتی نیروهای سلحشور سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در انتقام از مزدوران ،متجاوزین و دشمنان مردم عزیز ایران بسیار ستودنی بود و حمایت قاطع خود را از این اقدام اعلام میداریم .
ایشان در ادامه با توجه به نزدیک شدن زمان انتخابات افزود:انتخابات یک مولفه و فرآیند مهم در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و همه ما باید تلاش نماییم حضور حداکثری را در این انتخابات به نمایش بگذاریم .
عالی پور در ادامه با توجه به فرمایشات مهم مقام معظم رهبری در خصوص راهبردهای انتخابات پیش رو افزود ؛ لازم است با افزایش خدمات دولت و پیگیری مسائل و مشکلات مردم و بیان تلاش دولتمردان در راستای جهاد تبیین و ایجاد امید و نشاط در جامعه ، و نیز در کنار آن با  برنامه ریزی های  مستمر  ، تبلیغات محیطی ، برگزاری جلسات مستمر با گروههای هدف و نخبگان به امر مشارکت در انتخابات کمک نماییم .
رییس کمیته امنیتی بخش دلوار در خصوص راهبرد امنیت نیز شرایط بخش را کاملا آماده و مهیا برای برگزاری انتخابات دانست و افزود؛ تمامی موارد و مسائل مربوط به امنیت برگزاری انتخاباتی پرشور در بخش دلوار با همکاری همه نهادهای مرتبط مهیا و آماده است .
بخشدار دلوار راهبرد سلامت تاکیدی مقام معظم رهبری را بسیار مهم برشمرد و خاطر نشان کرد ؛ تمامی دست اندرکاران امر برگزاری انتخابات ملزم به رعایت این مهم بوده و تاکید همه ما بر رعایت کامل اصل  بی طرفی بوده و هست و روسای ادارات و دهیاران حق هیچگونه مداخله و پشتیبانی از فردی خاص در انتخابات نداشته و  استفاده از امکانات دولتی در این خصوص ممنوع می باشد .
عالی پور ضمن تذکر به همه نامزدها در انجام تبلیغات زودهنگام ، راهبرد ابلاغی رقابت را هم ناظر به عملکرد صحیح داوطلبین و نامزدهای انتخاباتی دانست و افزود ؛ در وهله اول تمامی نامزدها و داوطلبین می بایست خود را ملزم به رعایت اصول و اخلاق رقابت انتخاباتی  از قبیل پایبندی به قانون ، پرهیز از اختلاف افکنی ، عدم القای فضای ناامیدی و سیاه نمایی ، پرهیز از وعده های خلاف واقع و غیر عملی و بداخلاقی‌ها انتخاباتی و ... نمایند و در وهله دوم نیز برگزارکنندگان انتخابات می بایست شرایط مساوی و عادلانه تبلیغاتی را جهت رقابت صحیح و موثر فراهم آورند .
بخشدار دلوار در ادامه و در بخش دوم جلسه شورای اداری بخش ، ایام الله دهه مبارک فجر را وقت مناسبی جهت  گزارش و بهره‌برداری از خدمات دولت برای مردم دانست و گفت: همه دستگاهای اجرایی شهرستان تنگستان و بخش دلوار، شهرداری و دهیاران ضمن گرامی داشت ایام الله دهه مبارک فجر و فضاسازی محیطی ،پروژه ها و اقدامات خود را به مردم بخش دلوار نیز گزارش نمایند.
ایشان در ادامه افزود: با یک برنامه ریزی ،مراسم راهپیمایی 22 بهمن سال جاری را بصورت ویژه در سطح بخش و شهر دلواربرگزار خواهیم نمود.  عالی پور در پایان این جلسه رضایمندی مردم را جزء اصول مهم نظام و دولت برشمرد و افزود : تمامی مدیران اجرایی موظفند نسبت به خدمات رسانی به موقع و سریع به مردم اهتمام داشته و در جهت ایجاد رضایت مردم گام بردارند .

گزارش تصویری:

کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 42 بازدید
  • 0 نظر