خوش آمدید

جلسه شورای آموزش و پرورش دلوار برگزار شد

حسن درویشی بخشدار دلوار:

دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای بخش دلوار همیشه همراه در حوزه آموزش و پرورش بوده اند.


جلسه شورای آموزش و پرورش بخش دلوار به ریاست بخشدار دلوار در سالن جلسات آموزش و پرورش دلوار برگزار شد.

حسن درویشی ضمن تبریک هفته بسیج و ولادت پیامبراکرم ص و امام صادق ع در نشست شورای آموزش و پرورش بیان نمود:دانش آموزان بخش دلوار برای ارتقاء رتبه و کسب معدل بالا در مدارس نیاز به توجه بیشتری خواهند داشت.

ایشان با توجه به مساعدت و همکاری شوراهای اسلامی و دهیاران در تمام امورات روستا دلوار افزود: دانش آموزان هر روستا برای کسب رتبه های برتر کنکور آینده نیازمند همدلی و همکاری شوراها و دهیاران با آموزش و پرورش خواهد بود.

رئیس شورای آموزش و پرورش دلوار با توجه با نیاز فضای آموزشی در روستاها بیان کرد: مدارس تخریبی و مازاد بر نیاز طی یک نشست با شوراهای اسلامی و دهیاران هر روستا تعیین وتکلیف خواهد شد

بخشدار دلوار با توجه به حفظ جان دانش آموزان و اهمیت آموزشهای لازم برای جلوگیری از حوادث احتمالی از قبیل زلزله و آتش سوری بیان نمود: از همکاری مدیریت هلال احمر استان و شهرستان تنگستان برای آموزشهای لازم برای دانش آموزان بخش دلوار قدردانی می نمائیم.

وی افزود، در همین راستا مانور زلزله روز چهارشنبه هفته جاری در سراسر مدارس بخش دلوار با همکاری تمام دستگاهای مربوطه با نظارت بخشداری و آموزش و پرورش دلوار برگزار خواهد شد.


  • 497 بازدید
  • 0 نظر