خوش آمدید

جلسه بخشدار دلوار با سرمایه گذاران در بخش دلوار

موضوعات : اقتصادی

بهره‌برداری از 500 واحد تجاری در دلوار تا پایان سال جاری

بخشدار دلوار گفت: تا پایان سال جاری 500 واحد تجاری در شهر دلوار به بهره‌برداری می‌رسد.

 


مهندس رستمي بخشدار دلوار صبح امروز در جلسه توسعه و رونق بازار دلوار ، گفت : چارچوبي كه به منظور توسعه بخش درنظر گرفته شده است ، رونق بازار شهر دلوارمي باشدكه نگاهي فراشهرستاني براي آن درنظرگرفته شده است.

عبدالرسول رستمی ظهر امروز در جلسه توسعه و رونق بازار دلوار، اظهار داشت: چارچوبی که به‌ منظور توسعه بخش در نظر گرفته‌شده است، رونق بازار شهر دلوار است و نگاهی فراشهرستانی برای آن در نظرگرفته شده است که سند توسعه بازار دلوار تدوین‌ شده و بر اساس این سند چشم‌ انداز توسعه و رونق بازار دلوار مشخص و به‌ عنوان یک پروژه اشتغال استانی به مسئولین استان معرفی می‌شود.

بخشدار دلوار افزود: مقرر شده تا پایان سال جاری قریب به 500 واحد تجاری در شهر دلوار به بهره‌برداری برسد.                                                    
وی با بیان اینکه قابلیت‌های دلوار کاملاً مشهود و ملموس و اتفاقات صورت گرفته کاملاً محسوس و فزاینده است، افزود: جایگاه تاریخی شهر دلوار این امکان را فراهم کرده که در راستای رونق توسعه بازار دلوار شاهد حرکتی جهشی داشته باشیم.

بخشدار دلوار گفت: بناست با توجه به نقش تبلیغات در توسعه هر کسب‌وکار و در راستای معرفی قابلیت‌های بازار دلوار با همکاری اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و بخش خصوصی جشنواره خرید و گردشگری در سال جاری برگزار شود و تبلیغات گسترده‌ای در رسانه‌های گروهی در این خصوص صورت گیرد.

بخشدار دلوار با اشاره به تلاش‌ها و عنایات فرماندار تنگستان در سال گذشته، خاطرنشان کرد: تلاش بر این بوده تا بافت کالبدی شهر دلوار در شکلی هم‌افزا با توسعه اقتصادی درآمیخته شود و فرایند بسط و توسعه بازار را در برداشتن باشد.
رستمی تصریح کرد: اگر بناست توسعه‌ای در دلوار صورت گیرد این مهم با همکاری بخش خصوصی و دولتی مدیریت و راهبردی شود.
وی همچنین توسعه و رونق بازار و توسعه گردشگری و جذب توریست را به‌عنوان دو محور عمده توسعه بخش دلوار برشمرد و از تمامی مسئولان بخش خواست با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود در بخش در راستای تحقق این مهم تلاش کنند.

بخشدار دلوار اظهار داشت: در راستای مدیریت یکپارچه و رفع موانع توسعه بازار دلوار مقرر شد دو کمیته تسهیل با دبیری اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان و شورای راهبری بازار با دبیری ریاست شورای شهر دلوار و ریاست بخشدار تشکیل شود.


  • نویسنده : Admin
  • تاریخ : جمعه 13 آذر ماه 1394
  • 985 بازدید
  • 0 نظر