خوش آمدید

تکمیل بزرگراه ساحلی دلوار در اولویت است

استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در تکمیل بزرگراه ساحلی دلوار گفت: تامین اعتبار بزرگراه ساحلی دلوار به دیر از تعهدات وزارت نفت و راه و شهرسازی است که تکمیل آن در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد.

به گزارش خبرساحلی، عبدالکریم گراوند در نشست بررسی روند اجرای محور ساحلی دلوار به دیر با اشاره به اینکه بروز تصادفات در این جاده سبب نگرانی مردم و مسئولان استان بوشهر شده است اظهار داشت: منابع مالی ساخت بزرگراه دلوار به بندر دیر از محل اعتبارات ملی و وزارت نفت تامین می‌شود و برای رفع دغدغه مردم باید در تکمیل بزرگراه دلوار به دیر با تامین اعتبار تسریع شود.

وی، با بیان اینکه  مسیر جاده ساحلی دلوار، بوالخیر و عامری در تنگستان از محورهای پرحادثه در تصادفات رانندگی است تاکید کرد: این محور دارای 75 کیلومتر است که تاکنون 25 کیلومتر آن تکمیل شده و باید برای تکمیل 30 کیلومتر باقی‌مانده تلاش شود.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه بروز یک تصادف هم سبب نگرانی ما می‌شود افزود: برای تکمیل این محور اعتبارات لازم تخصیص می‌یابد و تلاش می‌شود بخش اعظمی از جاده ساحلی دلوار تکمیل شود و زیر بارترافیک برود.

گراوند، تکمیل جاده ساحلی دلوار را در اولویت برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: تامین اعتبار بزرگراه  ساحلی دلوار به دیر از تعهدات وزارت نفت و راه و شهرسازی است که تکمیل آن در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد.

وی، تاکید کرد: برای رفع دغدغه و نگرانی مردم باید هر چه سریعتر محور ساحلی یاد شده تکمیل و به بهره‌برداری برسد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 14 آبان ماه 1397
  • 491 بازدید
  • 0 نظر