خوش آمدید

تکریم و معارفه رئیس گمرک دلوار

دهدشتی فرماندار تنگستان:

توسعه و ارتقاء گمرک دلوار بزودی انجام خواهد گرفت.


به گزارش خبرساحلی،مراسم تکریم ومعارفه رئیس گمرک دلوار با حضور فرماندار تنگستان،مدیرکل گمرکات استان ،دادستان تنگستان،معاونت سیاسی فرمانداری،بخشدار و شواری اسلامی و تعاونی لنجداران دلوار، ریاست صنعت و معدن و تجارت تنگستان،مسئول دفتر نماینده مردم دشتی و تنگستان در محل دفتر فرماندار تنگستان انجام گرفت.

در این مراسم ضمن قدردانی از حضور مسئولین ، فرماندار تنگستان بیان نمودند: با توجه به وابستگی معیشت مردم استان و بخصوص شهرستان تنگستان به تجارت  با کشورهای حوزه جنوبی خلیج فارس ،با همکاری تمام دستگاهای اجرایی توانستيم این امر مهم را بعداز وقفه اي اجرايي و رونق بخشیم.

دهدشتی خاطرنشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی هر تصمیمی که برای خدمت و منافع مردم گرفته شود آن تصمیم درست و همیشه موفق خواهد بود.

وی افزود ،ساماندهی گمرکات و اسکله های این شهرستان یکی از اهداف مهم ما بوده که پیگیر صادرات از گمركات بخش دلوارخواهيم بود.

ایشان خاطر نشان کرد ، ان شالله با تلاش مديريت عالي استان،دستگاه اجرايي و پيگيري نماينده مردم،زیرساختها برای تجارت و صادرات گسترده  کالا در گمرکات شهرستان برای تجار مهیا خواهیم نمود.

ضمن خسته نباشید خدمت اقای زند ریاست سابق این گمرک از این پس آقای فضل الله احمدی ((ریاست سابق گمرک بوالخیر))در این گمرک به مردم خدمت خواهد نمود.

در پایان از زحمات آقای زند تقدیر و آقای فضل الله احمدی بعنوان سرپرست گمرک دلوار معارفه گردید.

گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 3 بهمن ماه 1396
  • 498 بازدید
  • 1 نظر