خوش آمدید

تکریم و معارفه رئیس تعزیرات و حکومتی شهرستان تنگستان

موضوعات : سیاسی, فرهنگی

دکتر دهدشتی فرماندار تنگستان:

قانون فصل و خطاب همه ما خواهد بود ،هدف همه خدمت گذاران دولت و نظام اسلامی ضمن اجرای قانون رضایتمندی تمام مردم می باشد.


به گزارش خبر ساحلی،آیین تکریم و معارفه رئیس تعزیرات و حکومتی شهرستان تنگستان در محل جلسات فرمانداری با حضور فرماندار تنگستان، بخشدار دلوار ،فرماندهی انتظامی شهرستان و دیگر مسئولین برگزارشد.

دهدشتی فرماندار تنگستان ضمنتشکر از آقای قاعدی از زحمات بی وقفه در امر تعزیرات در شهرستان به آقای شکرانی این محل خدمت را تبریک گفت.

ایشان در این جلسه یادآور شد،دهه فجر یادمان و یادگار انقلاب است و این خجسته ایام را خدمت مردم انقلابی تبریک عرض میکنم

وی در همین راستا افزود، هدف همه خدمت گذاران دولت و نظام اسلامی ضمن اجرای قانون رضایتمندی تمام مردم می باشد وتعزیرات یکی از مهمترین اداراتی هست که با اکثر ادارات دیکر مرتبط می باشد.

وی خاطر نشان کرد به واسطه دریا و شغل مردم بخش دلوار و وجود گمرکات در بحت ساماندهی کالای ملوانی یکی از مهمترین  اهداف ما می باشدکه امیدوارم با شناختی که نسبت به آقای شکرانی داریم مثل سابق با استفاده از فضای همدلی به مردم خوب و متدین خدمت کنیم.

ایشان افزود،شغل سالیان مردم بخش دلوار در حاشیه خلیج فارس مرنبط بوده با دریا و کالای ملوانی و به همین واسطه بی انصافی و سوء استفاده های زیادی در این موضوع توسط افرادی خاص صورت گرفت که شرایط قانون مند شدن این موضوع با تلاشهای استاندار محترم ادامه دارد که در آینده نزدیک شکل قانونی پیدا خواهد کرد .

مهندس درویشی بخشدار دلوار در این جلسه  ضمن خوش امد به آقای شکرانی گفت: امنیت مردم در بحث اشتغال یکی از مهمترین ارکان کار در خدمت به مردم می باشد.

شکرانی رئیس تعزیرات تگستان دراولین جلسه خود در فرمانداری گفت، هدف اصلی ما در این محل خدمت کاهش دادن تخلفات و پایبندی به قانون با تدابیر خوب در جهت رضایت مندی مردم خواهد بود.که با همدلی تمام ادارات این هدف را به نحو احسن اجرا خواهیم کرد.

 

 

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : پنجشنبه 26 اسفند ماه 1395
  • 592 بازدید
  • 0 نظر