خوش آمدید

تيم واليبال ايران از ايتاليا انتقام گرفت

تيم واليبال ايران از ايتاليا انتقام گرفت


هفته پنجم ليگ جهاني واليبال 2014

تيم واليبال ايران از ايتاليا انتقام گرفت


تيم ملي واليبال ايران در اولين ديداري که از ايتاليا پذيرايي مي‌کرد توانست با نتيجه 3 بر صفر به پيروزي برسد.


 تيم ملي واليبال ايران در هفتمين ديدار خود در چارچوب رقابت‌هاي ليگ جهاني عصر امروز از ساعت 18 و 30 دقيقه در سالن آزادي با حضور حدود 12 هزار هوادار به مصاف ايتاليا رفت که در پايان شاگردان کواچ با نتيجه 3 بر صفر به برتري رسيدند.

تيم ملي واليبال ايران در ست اول با ترکيب شهرام محمودي، فرهاد قائمي، سعيد معروف، سيدمحمد موسوي، فرهاد ظريف و مجتبي ميرزاجان‌پور به ميدان رفت. تيم ملي واليبال ايتاليا هم که با تيم دوم خود به تهران سفر کرده با ترکيب توماس برتا، لوکا ويتوري، فيليپو لانزا، ميشل بارانوويچ و راندازو به زمين مسابقه رفت.

شاگردان کواچ در ست اول کار دشواري را نداشتند و با اختلاف 7 امتياز توانستند لاجوردي‌پوشان را شکست دهند. در اين ست ايران با نتيجه 25-18 به برتري رسيد.

در ست دوم هم شاگردان بروتو حرفي براي گفتن نداشتند و مقابل قدرت ايران مغلوب شدند. هرچند که سرمربي ايتاليا در چند صحنه به شدت به تصميم داور اعتراض داشت و قصد داشت تا نتيجه بازي را به سود شاگردانش به پايان برساند اما اين شاگردان کواچ بودند که در پايان اين ست با نتيجه 25-20 به پيروزي رسيدند تا تيم ملي ايران 2 بر صفر پيش بيفتد.

در ست سوم تيم ملي ايران عملکرد فوق‌العاده‌اي داشت و اجازه نداد حتي امتيازات لاجوردي‌پوشان از 15 بيشتر شود. در اين ست شاگردان کواچ با نتيجه 25-15 به پيروزي رسيدند.

تيم ملي واليبال ايران با اين پيروزي 10 امتيازي شد و به رده دوم صعود کرد. البته اين جايگاه موقتي است چرا که دو تيم لهستان و برزيل از ساعت 22 امشب به مصاف يکديگر مي‌روند. اين دو تيم 8 امتيازي هستند و بايد ديد در اين ديدار چه نتيجه‌اي رقم مي‌خورد.

ملي‌پوشان ايران در چهارمين رويارويي با ايتاليا روز يکشنبه اول تيرماه از ساعت 18 و 30 دقيقه پذيراي لاجوردي‌پوشان خواهند بود. واليباليست‌هاي کشورمان در دو ديداري که در ايتاليا برگزار شد با نتايج مشابه 3 بر صفر شکست خورده بودند. 


  • 895 بازدید
  • 0 نظر