خوش آمدید

توزیع 400 زن زرتشتی برای «جهاد نکاح»!


رسانه هاي وابسته به گروهک تکفيري "داعش" کيليپي را در فضاي مجازي و از طريق نرم افزارهاي تلفن همراه پخش کردند که در آن نشان مي داد تعدادي از نيروهاي اين گروهک تروريستي در حال تجاوز به يک زن شيعه هستند.
به گزارش ساحلی ، رسانه هاي عراقي در یک خبر فوری اعلام کردند که گروهک تروریستی - تکفیری «دولت اسرائيلي عراق و شام» موسوم به "داعش" 400 زن ايزيدي (زرتشتی) عراقی را که به اسارت درآورده اند را برای «جهاد نکاح»، مانند کالاي مصرفي بین جنگجويان تروریست توزیع کرد!
 
گفتنی است که همسران این زنان اسیر، ساعاتي پيش توسط این گروهک تکفیری قتل عام شده و به شهادت رسيدند. جنگجويان تروريست سر بسياري از آنان را با شمشير بريدند.
 
لازم به ذکر است،‌ توزيع زنان زرتشتي براي انجام عمل «جهاد نکاح» با آنان اولين جنايت غير اخلاقي جنگجويان گروهک تروريستي - تکفيري "داعش" به شمار نمي رود بلکه آنها حدود يک ماه پيش بعد از حمله به روستاي شيعه نشين "بشير" در شمال عراق، به هفت هزار دختر و زن شيعه تجاوز کردند.
 
چند روز پيش نيز رسانه هاي وابسته به گروهک تکفيري "داعش" کيليپي را در فضاي مجازي و از طريق نرم افزارهاي تلفن همراه پخش کردند که در آن نشان مي داد تعدادي از نيروهاي اين گروهک تروريستي در حال تجاوز به يک زن شيعه هستند.

  • نویسنده : admin
  • تاریخ : يكشنبه 19 مرداد ماه 1393
  • 562 بازدید
  • 0 نظر