خوش آمدید

تلاش میکنیم تنش آبی در بخش دلوار ریشه کن شود

حسن درویشیی بخشدار دلوار:

با احداث مخزن 500 متر مکعب آب در حوزه روستاهای جنوبی در سال های آتی مشکل کم آبی کمتری خواهیم داشت


به گزارش خبر ساحلی بخشدار دلوار در سخنرانی نماز جمعه دلوار گفت:مدیریت شهرستان و بخش در تمامی حوزه ها برای کاهش مشکلات مردم برنامه هایی داشته و بر اساس آن نیز اقدامی متناسب با وضع اعتباری انجام گردیده است. وی گفت: در تابستان سال جاری علیرغم مشکلات زیاد،تنش آبی کمتری نسبت به سال گذشته داشته ایم و برای رفع کامل مشکلات کم آبی، توسعه و نوسازی شبکه های روستایی، اصلاح ساختار آب رسانی و استفاده بهینه از مخازن و پمپاژخانه ها که با مشارکت دهیاری ها انجام گردید تلاش هایی صورت پذیرفته است که در ادامه این برنامه ریزی تکمیل مخزن 5000 متر مکعب بندر دلوار و آغاز عملیات مخزن 5000 متر مکعب جهت روستاهای ساحلی این بخش در دستور کار قرار گرفته است.

وی همچنین درخصوص اقدامات انجام شده در حوزه راه ها، صنایع ومعادن،شیلات،اشتغال، کمیته های ورزشی،آموزش و پرورش، پروژه های عمران و زیرساختی حوزه های تجاری و شیلاتی توسعه فضاهای روستایی نیز گزارشاتی ارائه نمودند.

ایشان مقام برتری ستاد نماز جمعه دلوار در بینن 900 ستاد نماز جمعه کشور را از تلاش های فرهنگی مذهبی مردم بخش در راس ستاد اقامه نماز جمعه شهر دلوار دانست و این برتری را به مردم بخش و امام جمعه دلوار حجت الاسلام زاهددوست تبریک عرض نمود.

وی در پایان کمیته امداد امام خمینی (ره) دلوار را براساس شاخص های خدمات رسانی این نماد مقدس به جامعه تحت پوشش اعم از اشتغال، مسکن مددجویان، بسته های معیشتی، تامین اقلام آموزشی و مشارکت های اجتماعی جز کمیته های برتر استان اعلام داشت و از مدیران استانی خواست تا به جایگاه این نماد مقدس توجه بیشتری داشته باشد.


  • 54 بازدید
  • 0 نظر