خوش آمدید

تقویت ارتباط دهیاری ها با مردم ضروری است

فرماندار تنگستان گفت:تقویت ارتباط و تعامل دهیاران با مردم و هماهنگی با بخشداران و شوراهای اسلامی موجب توسعه روستاها می شود.


عبدالحسن رفیعی پور روز دوشنبه در نشست با دهیاران بخش دلوار افزود: دهیاران با همکاری و هماهنگی با بخشداری ها می توانند در خصوص اصلاح معابر، ایجاد فضای تفریحی و ورزشی و کمک به رفع مشکلات آب کمک کنند.
وی بیان کرد: با وجود مشکلات مالی دولت و تحریم های تحمیل شده بر کشور اما اقدامات مهمی در حوزه توسعه روستاها انجام شده و تلاش می شود با همکاری مردم، شوراها و دهیاران در راستای برطرف کردن مسائل و مشکلات روستاها و ارتقای سطح آموزش و رفاه عمومی در روستاها گام های اساسی برداشته شود.
رفیعی پور گفت: با توجه به موقعیت بخش دلوار باید با ایجاد امکانات مناسب در راستای توسعه بوم گردی زمینه جذب گردشگران و ایجاد فرصت های شغلی را فراهم کرد.
فرماندار تنگستان گفت: جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم و بستر رودخانه ها و خارج از محدوده روستاها با هدف حفظ محیط زیست و جلوگیری از تخریب منابع طبیعی از اولویت های کاری دهیاران باشد.
رفیعی پور افزود: در کوتاه مدت با افزایش سهمیه و اصلاح شبکه های فرسوده روستاها و در بلند مدت با احداث و تکمیل آب شیرین کن تلاش می شود بحران آب در شهرستان تنگستان به کمترین میزان برسد.
وی یادآور شد: به زودی عملیات اجرایی برگزار دلوار - دیر آغاز می شود.

گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 10 ارديبهشت ماه 1398
  • 284 بازدید
  • 0 نظر