خوش آمدید

تقدیر و تشکر شورای محمدعامری ازمردم وبخشدار دلوار

موضوعات : بدون موضوع

پس از اقدامات به موقع در آتش سوزی سه شنبه هفته گذشته کارگاه لنج سازی مرجان خلیج لیان بندر محمدعامری، شورای اسلامی این روستا از اهالی بندر محمدعامری ، هدایت الله غلامزاده بخشدار دلوار و آتش نشانان تقدیر و تشکر کردند.


به گزارش ساحلی  به نقل از سپاس ، پس از اقدامات به موقع در آتش سوزی سه شنبه هفته گذشته کارگاه لنج سازی مرجان خلیج لیان بندر محمدعامری، شورای اسلامی این روستا از اهالی بندر محمدعامری و هدایت الله غلامزاده بخشدار دلوار  تقدیر و تشکر کردند.

همچنین در این نامه از پرسنل جان بر کف آتش نشانان که در فرو نشاندن حریق نقش مهمی را ایفا کردند تشکر به عمل آمد.
 
در این نامه آمده است(اهالی بندر محمد عامری با همکاری آتش نشانان و حمایت بخشدار محترم دلوار حماسه ای را خلق کردند که از بروز خسارات بسیاری جلوگیری کرد وباعث نجات لنج های دریانوردان از طعمه حریق شد)
 
شایان ذکر است که با کمک مردم و آتش نشانان و بخشدار محترم از خسارت 100 میلیارد ریالی جلوگیری به عمل آمد. در حال حاضر خسارت وارده به دو موتور لنج بیش از 20 میلیارد ریال تخمین زده شده است.
 
این حادثه که بر اثر جوشکاری در یکی از موتور لنجها اتفاق افتاد با شعله ور شدن آتش و سرایت به یکی دیگر از لنجها در آستانه سرایت به تمام لنج ها بود که مردم و آتش نشانان با تلاش همه جانبه موفق به مهار این آتش سوزی شدند. هر چند که دو لنج به طور کامل در آتش سوخت.

  • 893 بازدید
  • 0 نظر