خوش آمدید

تقدیر و تشکر شهردار و شورای دلوار از فرماندار تنگستان

ندری شهردار دلوار:

مردم شهر دلوار از حسن توجه علاقمندی و این رویکرد مسئوولانه و خدمت مدارانه فرماندار محترم شهرستان تنگستان در مدیریت شهری را ارج می نهند.


به گزارش خبرساحلی، شهردار دلوار در راستای فرآیند تصویب اعتبار عمران شهری بیان داشت: نگاه ویژه فرماندار محترم شهرستان تنگستان در راستای تصویب اعتبار عمران شهری دلوار از رقم21/000/000/000ریالی نام برد، که این اعتبار نسبت به سال قبل افزایش قابل ملاحضه داشته است، و این امر را نوید بخش فصل جدیدی در تسریح خدمات و برنامه ریزی موثر و متنوع و تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی خواند.

وی در ادامه نیز :مراتب قدر دانی و تشکر خود و شورای اسلامی شهر دلوار را در بذل و عنایت و توجه فرماندار تنگستان را نسبت به تصویب اعتبار قابل ملاحضه اولیه از محل اعتبارات تملک دارایی را که نمایانگر اشرافیت و دقت نظر ایشان در عرصه مدیریت شهری می باشد را ابراز داشت.

شهردار دلوار خاطرنشان کرد: رویکرد خاص فرماندار محترم نسبت به توسعه زیر ساخت های شهری را بسیار مدبرانه بیان داشت، که این امر مصادق بارز اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل می باشد.

مهندس ندری خاطرنشان کرد:با همسوی،هم فکری وهم نوایی،مسوولان امر با تمام قدرت و توان سعی در رفع مشکلات و مساعدت در راستای خدمات و همچنین برنامه ریزی و اجرای پروژه های موثر و متنوعی شاهد باشیم که مردم از مزایای آن بهره مند شوند.

شهردار دلوار در پایان اشاره کرد که: مردم شهر دلوار از حسن توجه علاقمندی و این رویکرد مسئوولانه و خدمت مدارانه فرماندار محترم شهرستان تنگستان در مدیریت شهری را ارج می نهند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 30 مرداد ماه 1395
  • 627 بازدید
  • 0 نظر