خوش آمدید

تداوم عزت انقلاب اسلامی در سایه اطاعت از ولایت فقیه محقق می‌شود

حجت الاسلام والمسلمین زاهددوست ام جمعه دلوار:

تداوم عزت انقلاب اسلامی در سایه اطاعت از ولایت فقیه محقق می‌شود.


به گزارش خبرساحلی،حجت الاسلام علی زاهد دوست ظهر پنجشنبه در دیدار خانواده شهید محمد برهمند پور از شهدای سوم خرداد با گرامیداشت سالروز فتح الفتح خرمشهر اظهار داشت: ایثار، مقاومت و استکبار ستیزی آرمان و رسالت همه انبیاء الهی بوده و رمز توفیقات انبیاء در تبلیغ معارف الهی در واقع مقابله با ستمگران تاریخ بشریت بوده است.

وی اضافه کرد: امام راحل و عظیم الشان ما نیز به انبیاء الهی تاسی کرده و انقلاب اسلامی را بر پایه حمایت از مستضعفان و مقابله با طاغوت و ظلم ستمگران استوار کردند.

امام جمعه دلوار خاطرنشان کرد: حماسه فتح خرمشهر و عملیات غرورآفرین بیت ‌المقدس از نقاط عطف دوران دفاع مقدس بود.

وی بیان کرد: رزمندگان اسلام به دلیل روحیه اخلاص و  تبعیت از امام و  ولی امر توانستند با دست خالی موفقیت بزرگی را کسب کنند که در تاریخ جاودانه باشد.

زاهددوست ادامه داد: رمز پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس ایمان به خدا، اخلاص و اطاعت از ولایت فقیه بود و اگر امروز ما بخواهیم ادامه دهنده راه درخشان شهداء باشیم باید اطاعت پذیر فرمان امام و رهبر خود باشیم و در سایه اطاعت از ولایت فقیه راه عزتمندانه انقلاب اسلامی را ادامه دهیم.

در این دیدار که بمناسبت سوم خرداد سالروز فتح غرور آفرین خرمشهر مهندس درویشی بخشدار و سرهنگ سلیمانی فرمانده سپاه امام حسین(ع) و جمعی از مدیران و روسای ادارات بخش دلوار نیز حضور داشتند.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : شنبه 5 خرداد ماه 1397
  • 257 بازدید
  • 0 نظر