خوش آمدید

تدابیر نوروزی ناجا در بوشهر/ با بدحجابی و بدپوششی برخورد میکنیم:

تدابیر نوروزی ناجا در بوشهر/ با بدحجابی و بدپوششی برخورد میکنیم:


فرمانده انتظامی استان بوشهر خبر داد: تدابیر نوروزی ناجا در بوشهر/ با بدحجابی و بدپوششی برخورد میکنیم/ دستگیری 5گروگان‌گیر در برازجان

سردار حیدرعباس‌ زاده با تشریح تدابیر ناجا در نوروز از دستگیری 5 گروگان‌گیر در برازجان خبر داد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر با تشریح تدابیر ناجا در نوروز از دستگیری 5 گروگان‌گیر در برازجان خبر داد.

به گزارش ساحلی، سردار حیدرعباس‌ زاده در حاشیه نشست خبری اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون آمار متوفیان ناشی از تصادفات جاده‌ای درون و برون شهری 14 درصد کاهش داشته است.

وی بیان کرد: نیروهای انتظامی استان بوشهر به منظور تامین امنیت مسافران نوروزی به حال آماده باش کامل در خواهند آمد و در ارتباط با چهارشنبه سوری نیز اگر افرادی بخواهند با فرصت طلبی دست به تخریب اموال عمومی بزنند برابر قانون با آنان برخورد خواهد شد.


http://navajonob.ir/newsimages/uploads/2013_1_22_20_35_9705.547539924_887.jpg.jpg

فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه با شادی مردم مخالف نیستیم، گفت: با هرگونه اقدامی که موجب مخدوش شدن امنیت عمومی شود به‌طور قاطع برخورد خواهد شد.

عباس‌زاده با اشاره به نصب دوربین‌های مداربسته در نقاط پرتردد شهر به‌منظور کنترل افراد فرصت‌طلب، اظهار داشت: شعار نوروزی نیروی انتظامی برای سال جدید «امنیت، سلامت و نشاط، رهاورد نظم و قانون است»، در اماکنی که خلا انتظامی وجود دارد 63 ایستگاه موقت پلیس از 28 اسفندماه تا پایان تعطیلات نوروزی مستقر خواهند شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان داشت: با همکاری سازمان حمل و نقل و پایانه‌های استان بوشهر سامانه سرعت سنج در محور برازجان به بوشهر نصب شده و کار کنترل تردد خودروها را بر عهده خواهد داشت، هدف اصلی از نصب این سامانه کاهش تصادفات در محور بوشهر به برازجان است.

عباس‌زاده با اشاره به تقویت گشت‌های پلیس در نقاط مختلف استان اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروزی نظارت بر رستوران‌ها و اماکن پرتردد به منظور رعایت شئونات اسلامی افزایش خواهد یافت و در نوار ساحلی و نقاط پرتردد نیز با هرگونه بدحجابی و بدپوششی برخورد خواهیم کرد.

وی گفت: به منظور تامین امنیت استان، کاهش آزادی زندانیان و سارقان خطرناک در ایام نوروز در دستور کار قرار گرفته است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر در ارتباط با وقوع یک فقره قتل در شهرستان جم گفت: با تلاش ماموران انتظامی جم، قاتل پس از 3 ساعت شناسایی و دستگیر شد.

عباس‌زاده در ارتباط با گروگان‌گیری در شهر برازجان نیز گفت: 5 گروگان‌گیر با هدف اخاذی یک فرد را در برازجان به گروگان گرفته بودند اما با تلاش ماموران انتظامی بدون کمترین خسارت مالی و جانی گروگان از دست گروگان‌گیران آزاد شد


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 26 اسفند ماه 1392
  • 759 بازدید
  • 0 نظر