خوش آمدید

تحلیف پنجمین دوره شوراهای اسلامی بخش دلوار

موضوعات : سیاسی, فرهنگی

حسن درویشی بخشدار دلوار:

از آغازین روز ثبت نام شوراهای اسلامی رعایت عدالت ، قانون و خدمت به مردم سرلوحه ما در بخشداری بوده است.


به گزارش خبر ساحلی ،آئین تحلیف پنجمین دوره شوراهای اسلامی  روستاهای دلوارهمزمان با کشور و در آستانه هفته دولت در بخشداری دلوار و حسینیه ها و مساجد باحضور مردم وبخشدار دلوار با ایراد سوگند نامه برگزار شد.

حسن درویشی در این مراسم ضمن گرامی داشت هفته دولت و تبریک ازدواج امام علی(ع) وحضرت فاطمه این مسئولیت مقدس خدمت به مردم  را به اعضای شوراهای اسلامی روستاها تبریک عرض نمود.

ایشان بیان نمودند،شوراها تعامل با مسئولین سرلوحه کار خود قرار دهند و پیگیر امورات مردم روستا باشند.

وی افزود ، شوراها در انتخاب دهیار دقت نمایند وفردی که لایق و مردم دار و پاک دست را که مورد تایید جامعه می باشد انتخاب نمایند.

ایشان تاکید کرد، حفظ نظم و خدمت به مردم در هر روستا به عهده شورا می باشد و بخشداری دلوار آمادگی کامل جهت همکاری با شوراها و دهیاران برای پیشبرد اهداف دولت در راستای خدمت به مردم خواهد بود.
وی اضافه کرد: اگر مردم متوجه شوند بین اعضای شورا اختلاف و شکاف ایجاد شده است علاوه بر اینکه با این مجموعه و دهیاری همکاری نمی کنند باعث اختلافات قومی و محله ای خواهد شد وهرچه تعامل اعضای شورا با مسئولان و ارتباط آنها با دستگاههای اجرایی  بیشتر باشد موفقیت آنها در رسیدن به اهداف خویش و انجام رسالتی که بر عهده دارند افزون تر خواهد شد.
بخشدار دلواردرخصوص خدمات وعملکرد دولت تصریح داشتند: طی چهارسال گذشته علی رغم همه تنگناهایی که وجود داشت فعالیت های بسیار چشمگیری توسط دولت تدبیر و امید در روستاها صورت گرفته نظیر نهضت آسفالت ، چمن مصنوعی ، بوستان امید روستایی این افتخاری است که دولت تدبیر و امید نسبت به روستاها عنایت و توجه ویژه ای دارد.

بخشدار دلوار دربحث ورود دهیاران به حوزه‌های اشتغال‌زایی توصیه نمودند: دهیاران ازاین فرصت بدست آمده نهایت استفاده رو ببرند زمینه های لازم را برای اجرای طرح درآمدزا در سطح روستا متناسب با ظرفیت اقتصادی موجود که هم توجیه اقتصادی وهم فنی روداشته باشد در راستای نیل به خودکفایی وکمک به ایجاد درآمد پایدار محلی دهیاریها تاحصول نتیجه پیگیری کنند.

گزارش تصویری:

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 1 شهريور ماه 1396
  • 704 بازدید
  • 0 نظر