خوش آمدید

تجلیل از دانش آموزان برتر و کنکور سال94 بخش دلوار

مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر و کنکور 94 بخش دلوار با حضور جناب آقای مهندس رستمی بخشدار محترم دلوار وجناب آقای زارعی ریاست محترم اداره آموزش و پرورش دلوار در سالن شهید رئیس علی دلواری برگزار شد.


به گزارش خبرساحلی، روز دوشنبه مراسم تجلیل از دانش آموزان برتر و کنکور سال94 با حضور مهندس رستمی بخشدار دلوار و دیگر مسئولین و دانش آموزان و مدیران مدارس در سالن شهید رئیسعلی دلواری برگزار شد.

مهندس رستمی در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجرو خاطرات مدراس قدیم در بین دانش آموزان  گفت،دهه مبارک فجر، تجلی شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان و در روزگار قحطی انسانیت، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و صلای خداخواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین ‏انداز کرد. در این دهه مبارک و در این ایام یاد حضرت امام (رحمت الله علیه) را گرامی می‏داریم؛ ابرمردی که همواره دم مسیحایی‏ اش، جان‏بخش جان‏های حقیقت‏ جوست و هنوز پس از گذشت سال‏ها از رحلت ملکوتی‏ اش، نامش بر پایه‏ های ستم استکبار لرزه می‏ افکند و یادش، در دل‏های مستضعفان و آزادگان زمینْ، امید می‏ آفریند و انگشت اشارت او، به آیندگانْ امتداد راه را نشان می‏دهد.

وی افزود،این روزها بوی خوش بهار آغشته به عطر معطر آزادی از راه می‏رسد و تقویم تاریخ یک بار دیگر برگ زرینی را به خود می‏افزاید و انقلاب شکوهمند اسلامی ما سی و پنجمین سالگرد پیروزی خود را جشن می‏گیرد؛ انقلابی که صفحه‏ای زرین را در تاریخ حیات انسان‏های به خواب‏ رفته گشود، و صلای دین‏داری، عدالت‏ خواهی، استقلال‏ طلبی و آزادگی را در گوش جان خفتگان طنین‏ انداز کرد.اینک در یاد روز آن بهارِ فراموش ناشدنی، به روح پاک شهیدان درود می ‏فرستیم و با گرامی داشت خاطره‏ ی آن مسیح انقلاب، راه پرافتخار خویش را ادامه می‏دهیم.

ودر ادامه این مراسم مهندس رستمی ضمن تشکر از دانش آموزان برتر از تلاش آنها تقدیر بعمل آورد.

گزارش تصویری:

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 20 بهمن ماه 1394
  • 878 بازدید
  • 0 نظر