خوش آمدید

تبريك ويژه استاندار محترم استان بوشهر بمناسبت عيد قربان

موضوعات : فرهنگی

دکتر مصطفی سالاری استاندار بوشهر با صدور پیامی عید سعید قربان، زیباترین جلوه تعبد و بندگی را به مردم استان بوشهر تبریک گفت.


دکتر مصطفی سالاری استاندار بوشهر با صدور پیامی عید سعید قربان، زیباترین جلوه تعبد و بندگی را به مردم استان بوشهر تبریک گفت.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، متن پیام استاندار بوشهر به این شرح است: عید قربان زیباترین جلوه تعبد و بندگی و تجلی باشکوه‌ترین مرتبه تبری جستن از هوای نفس و تاسی به دریای لایزال ملکوت اعلی است.

امتحان حضرت ابراهیم (ع) یکی از بزرگ‌ترین امتحانات الهي در طول تاریخ بشریت است؛ امتحانی که هدفش این بود كه قلب ابراهیم(ع) را از مهر غیرخدا تهی کند و عشق الهی را در سراسر قلب او پرتوافکن سازد و درس عبوديت واقعي و جهاد در راه خدای بزرگ را به نسل‌هاي بعد بياموزد.

عید قربان عید انسان‌های حقیقت‌طلبی است که تسلیم محض در برابر یگانه معبود هستند و جز به رضای خداوند به چیزی نمی‌اندیشند.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات حجاج بیت‌الله‌الحرام به ویژه حجاج استان بوشهر، فرا رسیدن موسم حج و عید بزرگ قربان را به محضر رهبر معظم انقلاب، عموم مسلمانان جهان و مردم مومن و مسلمان استان بوشهر تبریک گفته و از درگاه خداوند بزرگ، سلامتی و رستگاری را برای همگان و اقتدار و سرافرازی نظام اسلامی را مسئلت می‌نمایم


  • 613 بازدید
  • 3 نظر