خوش آمدید

بوی فتنه به مشام می‌رسد/دشمن به دنبال تکرار حوادث سال 88 است

بوی فتنه به مشام می‌رسد/دشمن به دنبال تکرار حوادث سال 88 است

امام‌جمعه دلوار گفت: همان فرایندی که دشمن در سال ٨٨ دنبال کرده بود و به فتنه ختم شد اکنون هم همان فرایند در حال پیاده‌سازی است.


امام‌جمعه دلوار: بوی فتنه به مشام می‌رسد/دشمن به دنبال تکرار حوادث سال 88 است امام‌جمعه دلوار گفت: همان فرایندی که دشمن در سال ٨٨ دنبال کرده بود و به فتنه ختم شد اکنون هم همان فرایند در حال پیاده‌سازی است.

به گزارش خبرساحلی، حجت‌الاسلام علی زاهددوست در خطبه‌های نماز جمعه این هفته دلوار با اشاره به ١٩ بهمن روز همبستگی نیروی هوایی با انقلاب و امام، اظهار داشت: این حرکت به‌موقع و ارزشمند ستون فقرات طاغوت را در هم شکست و به‌عنوان افتخارات ماندگار ارتش در تاریخ ثبت شد. وی بابیان اینکه ایام دهه فجر بهار عزت، شرف و مظهر بصیرت و ولایتمداری ملت ایران است.

تصریح کرد: اگر ملتی نشاط حضور در صحنه را داشته باشد هیچ قدرتی در برابر اراده او حرفی برای گفتن نخواهد داشت و آن ملت اراده خود را بر دشمنان تحمیل خواهد کرد. امام‌جمعه دلوار بابیان اینکه عوامل به وجود آورنده یک انقلاب در تداوم آن نیز نقش اصلی را ایفا می‌کنند، بیان کرد: اگر در جریان پیروزی انقلاب اسلامی رهبری و اطاعت‌پذیری مردم از ولایت برجسته‌ترین نقش را ایفا کرده است امروز هم باید بدانیم استمرار و تداوم راه امام تنها در سایه وحدت و انسجام حول محور ولایت و رهبری محقق خواهد شد. زاهد دوست ادامه داد: حضور مردم درصحنه‌های مختلف انقلاب برای خنثی‌سازی نقشه‌های دشمن مؤثر بوده و نظام اسلامی را از گزندها و آسیب‌ها محافظت کرده است. وی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب در دیدار اعضای شورای عالی امنیت ملی فرمودند عده‌ای در تلاش‌اند تا خطوط اصلی و روشن انقلاب را جابجا کنند بنابراین همه مردم و مسئولان باید به هشدار جدی رهبری توجه کنند.

امام‌جمعه دلوار گفت: هندسه انقلاب را می‌توان از صحیفه نور، وصیت‌نامه و سخنان امام که امروز موجود است  به دست آورد بنابراین نمی‎شود از امام دم بزنیم اما در عمل به گفتمان امام توجه نکنیم. زاهددوست اظهار داشت: سران آمریکا به‌تصریح گفته‌اند برای انتخابات اسفندماه ایران برنامه دارند مردم و مسئولان از فتنه‌انگیزی و دخالت‌های آمریکایی‌ها غفلت نکنند.

وی ادامه داد: از همین حالا در عملکرد نهادهای انقلابی و قانونی نظیر شورای نگهبان تشکیک می‌کنند و القاء عدم سلامت انتخابات در دستور کار دارند. امام‌جمعه دلوار بابیان اینکه بوی فتنه و فتنه‌انگیزی به مشام می‌رسد، اضافه کرد: همان فرایندی که سال ٨٨ دنبال کرده بودند و به فتنه ختم شد اکنون هم همان فرایند در حال پیاده‌سازی است و برخی آگاهانه یا ناآگاهانه نقشه‌های دشمن را پیدا می‌کنند و بازیگر میدان دشمن شده‌اند. زاهد دوست افزود: آنچه لازمه اولیه و اصلی در ایام انتخابات است اقدام هوشمندانه و آرام نگه‌داشتن فضای جامعه است اما برخی نمی‌خواهند فضای جامعه روی آرامش ببیند ناجوانمردانه و بی‌دلیل نهادهای انقلابی را هدف قرار داده‌اند و اوضاع جامعه را ملتهب می‌کنند بدانند که این اقدامات خوش‌خدمتی به دشمن از جمله آمریکاست.

وی ادامه داد: نباید به بهانه دفاع از بیت امام آرمان‌های امام را تاراج کرد می‌گویند چه کسی به شورای نگهبان صلاحیت داده است همان قانونی که به شما جایگاه و اختیارات داده حق نظارت استصوابی را هم به شورای نگهبان داده است بنابراین همه باید تابع قانون باشیم و فضای جامعه را در آستانه انتخابات آرام نگه داریم. امام‌جمعه دلوار گفت: اهدای نشان فتح به پاسداران شجاع و فرماندهان سپاه پاسداران که در جریان بازداشت متجاوزان آمریکایی اقدام شجاعانه و به‌موقع انجام دادند نشان از لیاقت و شایستگی و اهمیت این اقدام به‌موقع در شرایط حساس بوده است. وی بیان کرد: ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های مسئولان توصیه می‌شود ایام دهه فجر پروژه‌هایی را کلنگ زنی کنند که اعتبار و بودجه آن موجود باشد و یا پروژه‌هایی را در لیست افتتاح و بهره‌برداری قرار دهید که آماده بهره‌برداری باشند زیرا افتتاح پروژه‌ نیمه‌کاره باعث بی‌اعتمادی  مردم می‌شود به‌عنوان مثال پروژه مجتمع فرهنگی هنری دلوار دو مرحله کلنگ زنی شده و یا پروژه کتابخانه در دلوار از سال ۸۸ عملیات احداث آن شروع‌شده امسال در هفته  دولت توسط استاندار و جمع زیادی از مدیران افتتاح شد اما هنوز به بهره‌برداری کامل نرسیده است و برای مردم و جوانان قابل‌استفاده نیست. امام‌جمعه دلوار گفت: موفقیت و پیروزی ارزشمند ارتش سوریه که در آزادسازی منطقه نبل و الازهرا به برکت استقامت و ایستادگی رقم خورده است موفقیت چشمگیری برای ارتش سوریه است که می‌تواند مقدمه‌ای برای پیروزی‌های بزرگ‌تر و پاک‌سازی و نابودی کامل تروریست‌ها باشد.


  • نویسنده : Admin
  • تاریخ : يكشنبه 18 بهمن ماه 1394
  • 394 بازدید
  • 0 نظر