خوش آمدید

بهره مندی از فضای معنوی اعتکاف برای بانوان ،تاثیر بسزایی در تحکیم بنیان خانواده خواهد داشت .

موضوعات : فرهنگی

حسن درویشی بخشدار دلوار:

استفاده از فرصت اعتکاف برای بانوان ، خصوصا جوانان و نوجوانان می تواند در کاهش  اسیب های اجتماعی در کانون های خانواده و مسایل مرتبط با مسایل اجتماعی تاثیر گزار باشد .


به گزارش خبرساحلی،حسن درویشی بخشداردلوار در جمع بانوان معتکف روستای گورک کله بندی گفت :استفاده از فرصت اعتکاف برای بانوان ، خصوصا جوانان و نوجوانان می تواند در کاهش  اسیب های اجتماعی در کانون های خانواده و مسایل مرتبط با مسایل اجتماعی تاثیر گزار باشد .
 

بخشدار دلوار افزودند :تقویت روحیه اعتقادی فردی در ایام اعتکاف نه تنها در تحکیم بنیانهای خانواده تاثیر دارد بلکه نشر لذت معنویت و تزریق لحظات ناب معنوی بر اجتماع نیز اثر گذار خواهد بود .
وی گفت : جوانان و نوجوانان معتکف می تو انند با انتقال زیبایی های ناشی از ارامش برخوردار شده از معنویت اعتکاف در بین دوستان خود در مدارس و محلات در تقویت مبانی اعتقادی و ارزشهای اسلامی موثر واقع گردند .

 

ایشان به بانوان معتکف توصیه نمودند :با نشر دین مبین اسلام توسط احاد جامعه می بایست زمینه ساز ظهور امام عصر باشیم .که جوانان و نوجوانان می توانند در ایام اعتکاف  با خود سازی از مبشران مهدویت در جامعه باشند .


بخشدار دلوار از روحانیت مستقر در روستا ، شورا و دهیاری روستای گورک کله بندی که زمینه حضور معتکفین را فراهم کرده اند قدردانی کردند .


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 23 فروردين ماه 1396
  • 517 بازدید
  • 0 نظر