خوش آمدید

بسیج مردم پایه و مردم نهاد است

رفیعی پور فرماندار تنگستان:

امروز همه باید یکدل و یک صدا در کنار هم و در حمایت از دولت برای خدمت رسانی به مردم قرار بگیریم تا بتوانیم مشکلات را پشت سر گذاشته و از این مرحله سخت عبور کنیم.

به گزارش خبر ساحلی،مراسم بزرگداشت هفته بسیج با حضور فرماندار تنگستان ،بخشدار دلوار،مسئولین و بسیجیان بخش توسط سپاه امام حسین(ع)دلوار در سالن آموزش و پرورش منطقه دلوار برگزار شد.

رفیعی پور فرماندار تنگستان در گردهمایی بسیجیان بخش دلوار اظهار داشت : بسیج کاملاً مردم پایه و مردم نهاد است و بسیج بدنه فعال مردمی است که دل در گرو کشور و نظام دارد.

ایشان با توجه که بسیجیان دارای روحیه ولایت‌مداری و انقلابی‌گری هستند تصریح کرد: آنچه در مدت این چهل سال انقلاب سبب شده تا بسیج نقش خود را به خوبی ایفا کند همین روحیه ولایت‌مداری است.

فرماندار تنگستان با بیان اینکه بسیج متعلق به جناح و حزب خاصی نیست افزود: بسیج لشگر انقلاب است و تنها خط قرمز بسیج انقلاب و نظام و ارزش‌های آن و مصالح کشور است.
وی با اشاره به ادامه فرهنگ تفکر بسیجی از ابتدای انقلاب تا امروز اضافه کرد: آنچه در مدت این چهل سال انقلاب سبب شده تا بسیج نقش خود را به خوبی ایفا کند همین روحیه ولایت‌مداری است.

این مقام ارشد در شهرستان تنگستان با تاکید به اینکه بسیج متعلق به جناح و حزب خاصی نیست افزود: بسیج لشگر انقلاب است و تنها خط قرمز بسیج انقلاب و نظام و ارزش‌های آن و مصالح کشور است.
ایشان در این گردهمایی افزودند: فرهنگ تفکر بسیجی باعث شده تا در کشور و در سراسر دنیا، اسلام به یک پیروزی چشمگیر در برابر استکبار برسد.

وی با بیان اینکه امروز بسیج در عرصه‌های مختلفی نقش‌آفرینی می کند افزود: در حال حاضر مهم‌ترین رویکرد و عمل اصلی بسیج رویکرد اجتماعی و خدمت‌رسانی به مردم است و بسیج در حوادث مختلف مانند سیل و زلزله  در کنار دولت و سازمان های مردم نهاد در خدمت رسانی به آسیب دیدگان  کمک می نماید.
نماینده عالی دولت در شهرستان تنگستان  با بیان اینکه دشمنان ملت ایران تنها از ما یک چیز می خواهند و هرگز سخن شان موضوع هسته ای و برجام نیست، گفت: آنها می خواهند هر کاری در کشورهای همسایه و اسلامی انجام می دهند، ما چشمانمان را بر روی ظلم و ستم آنها ببندیم و می گویند، اگر به عراق و افغانستان ظلم کردیم و در سوریه و شمال آفریقا ناامنی ایجاد کردیم، شما نبینید و ساکت باشید.
ایشان خاطرنشان کرد: امروز همه باید یکدل و یک صدا در کنار هم و در حمایت از دولت برای خدمت رسانی به مردم قرار بگیریم تا بتوانیم مشکلات را پشت سر گذاشته و از این مرحله سخت عبور کنیم.

گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 6 آذر ماه 1397
  • 211 بازدید
  • 0 نظر