خوش آمدید

برگزاری همایش بزرگ حامیان دکتر روحانی در بوشهر


مشاور ارشد استاندار در گفتگو با اتحاد جنوب خبر داد:

خبر ساحلی : مشاور ارشد امور اجتماعی استاندار بوشهر در گفتگو با اتحاد جنوب از برگزاری همایش بزرگ حامیان دکتر روحانی در بوشهر خبر داد.
به گزارش ساحلی ؛ محمدباقر سعادت گفت: در روز 24 خرداد ماه و همزمان با سالروز پیروزی دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، همایشی بزرگ از سوی ستاد دکتر روحانی، با حضور چهره های فعال فرهنگی و سیاسی استان...

خبر ساحلی ـ بتول سهراب پور: مشاور ارشد امور اجتماعی استاندار بوشهر در گفتگو با اتحاد جنوب از برگزاری همایش بزرگ حامیان دکتر روحانی در بوشهر خبر داد.
به گزارش ساحلی  محمدباقر سعادت گفت: در روز 24 خرداد ماه و همزمان با سالروز پیروزی دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، همایشی بزرگ از سوی ستاد دکتر روحانی، با حضور چهره های فعال فرهنگی و سیاسی استان، طرفداران و اعضای ستاد وی از سراسر استان در شهر بوشهر برگزار می شود.
وی ادامه داد: در همین راستا تا کنون جلساتی با حضور برخی از اعضای ستاد دکتر روحانی برگزار شده و تصمیماتی نیز اتخاذ شده است و بنا است یکی از فعالان مطرح سیاسی کشور سخنران این همایش باشد.

 

رییس ستاد دکتر حسن روحانی در استان بوشهر در ادامه گفتگوی خود با اتحاد جنوب اظهار داشت: امشب نیز نشستی با حضور برخی از فعالان ستاد دکتر روحانی برگزار می شود که نتیجه آن در اختیار کمیته های شهرستانی ستاد دکتر روحانی جهت برنامه ریزی برای شرکت پرشور در این همایش بزرگ قرار خواهد گرفت.
سعادت بیان داشت: در روز های آینده مکان و ساعت برگزاری این همایش به اطلاع علاقمندان دکتر حسن روحانی رسانده خواهد شد.
گفتنی است، دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته با کسب بیش از 18 میلیون رای به پیروزی رسید و 24 خردادماه جاری اولین سالروز پیروزی وی در انتخابات مذکور است؛ که طرفداران ایشان این مناسبت را جشن گرفته و گرامی می دارند.


  • 843 بازدید
  • 6 نظر