خوش آمدید

برپایی ستاد اسکان مسافران دراهرم و دلوار

فرماندار تنگستان گفت: ستاد اسکان در شهرهای اهرم و دلوار با مدیریت آموزش و پرورش برپا می‌شود


به گزارش ساحلی به نقل از  بوشهر، غلامرضا ترک‌زاده  درنشست ستاد تهسیلات سفر شهرستان تنگستان با بیان اینکه این شهرستان دارای ظرفیت‌های مهمی در بخش گردشگری دارد اظهار کرد: در بخش ساحلی دلوار تنگستان منزل بزرگ مرد و سردار بزرگ مبارزه با استعمار منزل شهید رئیسعلی دلواری قرار دارد که منطقه مهم گردشگران خارجی و داخلی است.

وی با اشاره به ابینه‌های تاریخی در دشتستات تصریح کرد: شهرستان تنگستان دارای دهها اثر تاریخی مهم و منحصر به فرد است که جاذبه‌های مهمی برای گردشگران فراهم کرده است.

فرماندار تنگستان با بیان اینکه زیرساخت‌ها در منطقه نمونه گردشگری دلوار ایجاد نشده است خاطرنشان کرد: شهرستان تنگستان در بخش گردشگری روستایی نیز از قابلیت خوبی برخوردار است و خاییز یکی از روستاهای توانمند در این عرصه است و هر ساله در ایام نوروز شاهد حضور چشمگیر مسافران در این روستا هستیم.

ترک‌زاده با تاکید برفراهم شدن تعامل فضای همکاری مناسب و در خور شان مسافران درتعطیلات نوروز تصریح کرد:  باید برپایی ستاد اسکان در شهرهای اهرم و دلوار با مدیریت آموزش و پرورش از بهترین امکانات برای استقبال از مهمانان فرهنگی در نوروز استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه همه عملیات‌های حفاری معابر در این شهرستان از 15 اسفند تا 15 فروردین 93 تعطیل است گفت: با جلوگیری از حفاری‌ها در معابر مشکلات تردد برای مسافران بوجود نمی‌آید.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : سه شنبه 6 اسفند ماه 1392
  • 817 بازدید
  • 0 نظر