خوش آمدید

برای استخدامی منعی نداریم

سخنان نوبخت در بین خبرنگاران بوشهری؛
خبر ساحلی : معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور پس از پایان جلسه شورای برنامه ریزی استان با حضور در بین خبرنگاران بوشهری به پرسش ها و سئوالات آنان پاسخ گفت.

به گزارش "خبر ساحلی" محمدباقر نوبخت در پاسخ به سئوال خبرنگاری که درخصوص آزمون استخدامی ها و عدم جذب آنان در ادارات استان پرسیده بود، ابراز داشت: تمامی کسانی که مطابق قانون و با رعایت مراحل استخدامی در شرایط جذب قرار دارند از نظر معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی مشکلی برای استخدام وجود ندارد به شرطی که اعتبار برای آن ها باشد.

وی با بیان این که درصورت استخدام این افراد باید ردیف حقوقی برای آن ها درنظر گرفته شود، ابراز داشت: از نظر ما تمامی دستگاه هایی که ردیف اعتباری داشته و افراد نیز برای استخدام تمامی شرایط و مراحل را سپری کردند مانعی برای جذب وجود ندارد اما برای آن هایی که به هر دلیل این ویژگی ها را ندارند باید شرایط را فراهم کنیم.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار دیگری که در مورد منطقه آزاد بوشهر پرسیده بود، گفت: هم اکنون در حال ارزیابی و بررسی این موضوع هستیم و در نهایت باید آن را به تصویب برسانیم.
 


 

نوبخت ادامه داد: چون هنوز کارهای مطالعاتی منطقه آزاد بوشهر را ملاحظه نکردم بنابراین پس از مطالعه در هیات وزیران بررسی خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و راهبردی ریاست جمهوری در پاسخ به سئوال خبرنگار دیگری که پرسیده بود چرا خرما را در سبد کالا قرار نمی دهید درصورتی که تاکنون 40 هزار تن محصولات مردم روی دستشان باقی مانده است، افزود: برنامه دولت این است که زمینه لازم برای جذب این محصول در بازار داخلی و خارجی را فراهم کند.

وی با اشاره به صحبت های خود با یکی از نمایندگان استان ابراز داشت: به نماینده شهرتان گفتم اگر موضوع با بسته بندی حل می شود آمادگی داریم اعتبارات لازم را برای سرمایه گذاری فراهم کنیم.

نوبخت افزود: اگر تصور می کنید کمک این است که حتما آن را در سبد کالای مردم بگذاریم، معلوم نیست که ذائقه مردم حتما با خرما جور باشد.


  • 795 بازدید
  • 0 نظر