خوش آمدید

بدهی چند میلیاردی استانداری بوشهر از دوره مدیران گذشته !!!

ه نقل از یک منبع موثق استانداری بوشهر چندین میلیارد تومان بابت بدهی های سال های قبل بدهکار می باشد. این بدهی ها مربوط به هزینه های جاری و از دوره مدیران گذشته در استانداری است.


به گزارش ساحلی به نقل از یک منبع موثق، استانداری بوشهر چندین میلیارد تومان بابت بدهی های سال های قبل بدهکار می باشد. این بدهی ها مربوط به هزینه های جاری و از دوره مدیران گذشته در استانداری است.

بدهکاری میلیاردی مربوط به دوره زمانی است که مدیران وابسته به جریان انحرافی در استان و استانداری رسوخ کرده بودند. در آن زمان هزینه های بیهوده و هنگفتی از بیت المال انجام گرفته است. جریان انحرافی در استانداری بوشهر برنامه های مفصلی نیز برای مخارج مالی انتخابات ریاست جمهوری داشت اما با ردصلاحیت کاندیدای آنها تیرشان به سنگ خورد.

بیشتر این هزینه ها متعلق به خرید مواد غذایی، میوه و اقلام خوراکی است. پول بنزین و برخی حق و حقوق قانونی کارمندان نیز از ردیف های بدهی  استانداری بوشهر است.

اکنون مدیریت جدید استانداری بوشهر ناچار به تامین هزینه های بیهوده مدیران جریان انحرافی است.

 حقیقتا استانداری بوشهر باید گزارش کاملی از فساد اقتصادی و ریخت و پاش های اضافی و بیهوده مسئولین جریان انحرافی را جهت سیر مراحل قانونی و تحقق عدالت اسلامی به مراجع ذی صلاح ارایه نماید. تا در اسرع وقت مسببین اصلی این بدهی ها برای مردم ولایتمدار استان بوشهر مشخص شود.


  • 627 بازدید
  • 0 نظر