خوش آمدید

بخش دلوار نیازمند وشایسته ارتقا جایگاه سیاسی و اداری در استان خواهد بود

علی نعمتی رئیس شورای اسلامی شهر دلوار:
توزیع و تخصیص اعتبارات در سطح شهرستان و استان جوابگو رفع نیاز های بخش دلوار نیست.


به گزارش خبر ساحلی، نشست مشترک شورای اسلامی شهر و بخش دلوار باحضور بخشدار دلوار در بخشداری دلوار برگزار گردید.
نعمتی رئیس شورای اسلامی شهر دلوار در این نشست ضمن مهم شمردن جایگاه شهر و بخش دلوار در تمامی حوزه های تاریخی، گردشگری , تجاری و صیادی گفت:با تغییر نگاه استان و شهرستان، بخش دلوار می تواند تمامی ظرفیتهای موجود خود را در حوزه مختلف فعلیت ببخشد و حرف اول را در استان خواهد زد.
وی افزودند:با توجه به گستردگی شهرستان تنگستان خدمات اداری در بخش دلوار شایسته و متناسب با انتظارات و نيازهاي مردم نبوده و در خور شان این مردم نيست.
نعمتی برنامه ریزی های مرکز استان را بر اساس ظرفیتهای بخش دلوار متناست ندانست و گفت: متاسفانه برخی از حوزه های برنامه ریزی استان به صورت سلیقه ای و خارج از ظرفیتها ي موجود در حوزه های شیلاتی،تجارت، و گردشگری برنامه ریزی و ابلاغ می شود که نارضایتهای مردم را به همراه داشته است.

رئیس شورای شهر دلوار در ادامه افزودند: خلأ بعضی ادارات در بخش موجب گردیده تا خدمات این نوع بخشهای دولتی بصورت متمرکز در شهرستان و استان به متقاضیان ارائه شود و و ارائه خدمات دولتی با این سیاق مردم را خسته و ناراضی کرده است.
ایشان هدف و کار اصلی شوراهای اسلامي  شهر و روستا را جلب رضایت مردم در ارتقا بخش دلوار دانست و بیان نمود:ضمن پیگیری در بهره مندی مفید از تمامی ظرفیتهای بخش برای اشتغال جوانان بومی تلاش خواهیم کرد تا انتظارات به حق مردم را پیگیری وبا همراهی هم  برطرف نمائیم.


  • 1693 بازدید
  • 0 نظر