خوش آمدید

با مدیریت آب ، تابستان کم تنشی در بخش دلوار خواهیم داشت

حسن درویشی بخشدار دلوار:
زمان بندی در مدیریت توزیع آب توسط آبفا شهرستان تنگستان و اطلاع رسانی دهیاران به مردم  روستاهای بخش دلوار انجام گیرد.

به گزارش خبرساحلی ،کارگروه بررسی مشکلات حوزه آب روستاهای شمالی بخش با حضور بخشدار ،مدیریت آبفا شهرستان تنگستان و ریاست شورای بخش با دهیاران این حوزه در دهیاری گورک سادات برگزار شد.
بخشدار دلوار در این نشست ضمن قدردانی از زحمات مدیریت آبفا شهرستان تنگستان بیان نمود:دولت با تخصیص و تقسیم اعتبارات در دهیاریها باعث پیشرفت چشمگیری در حوزه های عمرانی بخصوص آب در روستاها شده است.
وی افزود:اعتبارات دهیاری با برنامه ریزی و اولویت بندی در همان روستا جهت آبادی و خدمات رسانی به موقع برای مردم هزینه شود.
ایشان اطلاع رسانی و خدمات دولت را امری واجب در دهیاری ها دانست و گفت:اقدامات دهیاریها در روستاها باعث توسعه روستایی بوده و دهیاران می بایست بصورت کلی و دقیق اقدامات انجام شده را به مردم اطلاع رسانی نمایند.
وی بیان نمودند : دهیاران با کمال افتخار در خدمتگذاری به مردم و هم روستایی های خود اقدامات قابل تحسینی داشته و نمی توانند خارج از چارچوب قانون به مردم خدمات ارائه نمایند.
ایشان افزودند :با همکاری دهیاران حوزه شمالی بخش و مدیریت آبفا تنگستان جهت افزایش فشار آبرسانی به شبکه های این روستاها یک ایستگاه پمپاژ در گورک خورشیدی تاسیس خواهد شد.

در پایان این نشست بخشدار دلوار به همراه مدیر آبفا تنگستان از محل نصب موتور جدید مخزن و ایستگاه پمپاژ گورک سلیمانی و خورشیدی بازدید نمودند.

گزارش تصویری:


  • 3171 بازدید
  • 0 نظر