خوش آمدید

با شرایط سخت اقتصادی، اتمام پروژه های گردشگری و عمرانی عیار واقعی مدیران را مشخص می کند

ستوده معاون عمرانی استانداربوشهر : 

فرمانداران باید با استفاده از ظرفیتهای مردمی نقش محوری در تحقق اهداف عمرانی استان علی الخصوص توسعه گردشگری ایفا کنند.


به گزارش خبر ساحلی،مهرداد ستوده معاون عمرانی استاندار بوشهر با همراهی فرماندار تنگستان، بخشدار دلوار ،مدیران کل دفاتر شهری و روستایی و دفتر فنی استانداری  ، مدیر کل بنیاد مسکن استان  و مدیر کل میراث فرهنگی استان از پروژه های عمرانی شهرستان تنگستان و همچنین پروژه های گردشگری روستایی این شهرستان بازدید کرد.

 
معاون عمرانی استاندار در بازدید از روستاهای هدف گردشگری تنگستان با تاکید بر اهمیت گردشگری روستایی اظهار داشت :  فرمانداران باید با استفاده از ظرفیتهای مردمی نقش محوری در تحقق اهداف عمرانی استان علی الخصوص توسعه گردشگری ایفا کنند.
 
وی یادآور شد: در چنین شرایط سخت اقتصادی تمام کردن پروژهای عمرانی و گردشگری عیار واقعی مدیران را نشان میدهد،  همچنین طرح ها و پروژه های گردشگری روستایی با جدیت و با نظارت مستمر در حال اجراست و تا قبل از موعد مقرر برای بازدید گردشگران آماده خواهند شد.
 
ستوده با بیان اینکه ۷۰ درصد جمعیت تنگستان، روستایی است خاطر نشان کرد: به همین دلیل، پرداختن به مسائل حوزه روستایی تنگستان از اهداف مهم حوزه معاونت عمرانی استانداری است.
 
وی بیان کرد: روستاهای تنگستان به لحاظ داشتن سواحل بسیار زیبا و بکر، برای بحث گردشگری مورد توجه قرار دارند و کارهای ارزشمندی در این عرصه انجام شده و در حال انجام است.
 
 وی گفت: ضروری است تمام دستگاههای اجرایی استان برای پیشبرد پروژه های گردشگری روستایی ( ۲۴ روستای هدف گررشگری ) و ۲ منطقه گردشگری عشایری همکاری و مساعدت ویژه کنند.
 
معاون عمرانی استاندار بوشهر از روستاهای عامری، رستمی، بوالخیر و خاییز و شهر دلوار دیدن کرد و روند آمادگی شهردار ، دهیاران و شوراهای روستاهای یاد شده برای بحث گردشگری و آمادگی پذیرش گردشگران داخلی و خارجی برای ایام اخر سال بخصوص نوروز را از نزدیک بررسی کرد.
 
ستوده تاکید کرد: میراث فرهنگی و گردشگری استان در قالب کارگروهی که در ستاد خدمات سفر تشکیل شده است   موظف شدند در بحث اطلاع رسانی، ظرفیت های بالای گردشگری روستاهای هدف گردشگری استان بویژه  تنگستان را در سطح ملی معرفی کند و به ستاد خدمات سفر استان گزارش کنند. 
 
معاون عمرانی استاندار همچنین از بعضی از پروژه های عمرانی شهرستان و  شهرداری های دلوار و اهرم بازدید و تاکید کرد که پروژه های هدفگذاری شده برای دهه فجر در موعد مقرر تحویل داده شود و هیچ نوع کم کاری و بهانه ای پذیرفتنی نیست.
 
معاون عمرانی استاندار از مدیر کل دفتر فنی استانداری خواست با برگزاری منظم و مستمر جلسات کنترل پروژه روند تکمیل پروژه های یاد شده را نظارت و گزارش کنند.
گزارش تصویری:

  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 7 آذر ماه 1397
  • 362 بازدید
  • 0 نظر