خوش آمدید

بانوی 80 ساله ی دشتستانی که خواستار گواهینامه شد+ تصاویر

اختصاصی خبر ساحلی :

اختصاصی خبر ساحلی

بانوی 80 ساله ی دشتستانی خواستار گرفتن گواهینامه شد. این بانوی 80 ساله که اهل سعدآباد دشتستان است با شور و اشتیاق زیادی هر روز از سعدآباد به برازجان آمده تا در کلاس های آموزش رانندگی شرکت کرده و گواهینامه رانندگی بگیرد. وی در گفتگو با اتحاد جنوب با لهجه شیرین خود گفت: 17 خرداد ماه در آموزشگاه رانندگی مشیرالملک برازجان جهت گرفتن گواهینامه اقدام....

خبر ساحلی به نقل اتحادـ سیده هدیه بیت سیاح: بانوی 80 ساله ی دشتستانی خواستار گرفتن گواهینامه شد.
این بانوی 80 ساله که اهل سعدآباد دشتستان است با شور و اشتیاق زیادی هر روز از سعدآباد به برازجان آمده تا در کلاس های آموزش رانندگی شرکت کرده و گواهینامه رانندگی بگیرد.

وی با لهجه شیرین خود گفت: 17 خرداد ماه در آموزشگاه رانندگی مشیرالملک برازجان جهت گرفتن گواهینامه اقدام کردم.
زهرا خواجه هدف خود را از گرفتن گواهینامه اینچنین بیان می کند: من ساکن سعدآباد هستم و در اطراف سعدآباد زمین کشاورزی و هزار اصله نخل دارم که هر روز باید مسیر خانه تا نخلستان را طی کنم برای همین میخواهم ماشین بگیرم و خودم رانندگی کنم تا هر وقت پلیس گفت: کو گواهینامه ات؟ بگویم بفرما این گواهینامه من است و با افتخار گواهینامه رانندگی ام را نشان بدهم.
وی افزود: من پیش از این در برخی مواقع با موتور به نخلستانم می رفتم و خودم موتور می راندم اما می ترسیدم پلیس مرا بگیرد برای همین تصمیم گرفتم که گواهینامه بگیرم.

وی ادامه داد: من چندین بار نیز به عنوان کشاورز نمونه انتخاب شده بودم و حتی در جبهه نیز حضور داشتم و از خاطرات خود طی سه ماه حضور در پشت جبهه و شستن لباس رزمندگان و پخش نان برای آنان نیز سخن ها گفت.
وی اضافه کرد: من مادر 6 پسر و 2 دختر هستم که فرزندانم همگی ازدواج کرده و به درجات بالای تحصیلی رسیده اند اما در حال حاضر تنها در خانه زندگی می کنم برای همین فکر کردم بهتر است گواهینامه بگیرم و خودم کارهایم را انجام بدهم البته فرزندانم همگی جهت اخذ گواهینامه مرا تشویق کردند.(با خنده)
این مادر 80 ساله ادامه داد: من تا حدی با رانندگی با ماشین هم آشنا هستم اما موقع عوض کردن دنده گیج می شوم.
وی ضمن شوخی با یکی از کارکنان آموزشگاه گفت: وقتی روز اول سرکلاس رفتم این آقا (خطاب به یکی از کارکنان آموزشگاه رانندگی) برای ما شیرینی آورد و من شیرینی سبز رنگی گیرم آمد پس مطمئنم اهل بیت کمک می کنند که قبول شوم.
این مادر 80 ساله با شوخی به همکلاسان خود که جوانان 20 الی 30  ساله بودند گفت: شما همکلاسی های من هستید. من شما را خیلی دوست دارم. کمک کنید گواهینامه قبول شوم!باشه؟ (باخنده)
گفتنی است بر اساس مدارک ارائه شد و شناسنامه زهرا خواجه، وی متولد 1314 می باشد./ب


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : جمعه 23 خرداد ماه 1393
  • 619 بازدید
  • 0 نظر