خوش آمدید

بازدید هوایی و زمینی رئیس ستاد مرکزی ‌خدمات سفر کشوراز بندردلوار:

بازدید هوایی و زمینی رئیس ستاد مرکزی ‌خدمات سفر کشور از دلوار :بهترین زمان برای معرفی جاذبه‌های گردشگری و تامین نیازمندی‌های مسافران و گردشگران نوروزی باید در اسرع وقت توسط مسئولان در همه شهرستان‌ها پیگیری و انجام شود.....


به گزارش ساحلی :مرتضی رحمانی‌موحد بر لزوم بهبود زیرساخت‌های گردشگری شهرستان گناوه تاکید کرد و افزود: با توجه به حضور گسترده گردشگران در این شهرستانها لازم است که امکانات مناسبی برای میزبانی از مسافران نوروزی در این شهرستانها فراهم شود.

وی در ادامه بازدیدی از محل اسکان مسافران نوروزی داشت و با مسافران به بحث و گفتگو پرداخت و همچنین از مسئولان استان بوشهر خواست امکانات مورد نیاز گردشگران درکوتاه‌ترین زمان تهیه و در اختیار آنان قرار گیرد.

استاندار بوشهر نیز در این آئین با اشاره به ایجاد شرایط مناسب برای اسکان گردشگران در استان بوشهر اظهار داشت: ظرفیت‌های متعدد گردشگری در استان بوشهر باعث شده تا شاهد حضور گسترده مسافران در نقاط مختلف استان بوشهر که شهرستان‌های شمالی و همچنین دیار شهادت ریئسعلی دلواری  سردار جنوب بندر دلوار در استان حجم زیادی از گردشگران را به خود اختصاص داده است.

مصطفی سالاری با تاکید بر لزوم توسعه زیرساخت‌های گردشگری و اقامتی در نقاط مختلف استان بوشهر، اضافه کرد: استفاده از ظرفیت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نقش بسیار مهمی در این زمینه دارد.

وی با اشاره به حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، تصریح کرد: طرح مطالعه در بخش سرمایه گذاری و شناساندن توانایی‌های استان بوشهر در دست اجرا است.

استاندار بوشهر ایام نوروز را به عنوان بهترین زمان برای معرفی جاذبه‌های گردشگری عنوان کرد و افزود: تامین نیازمندی‌های مسافران و گردشگران نوروزی باید در اسرع وقت توسط مسئولان در همه شهرستان‌ها پیگیری و انجام شود.

رئیس ستاد مرکزی ‌خدمات سفر کشور و استاندار بوشهر همچنین بازدیدی از بخش گردشگری دلوار شهرستان تنگستان خواهند داشت و وضعیت گردشگران را بررسی خواهند کرد.


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : دوشنبه 4 فروردين ماه 1393
  • 613 بازدید
  • 0 نظر