خوش آمدید

اینجا، جان به قیمت نان معامله می شود(جاده ساحلی دلوار )

گزارشی از وضع نابسامان جاده ساحلی دلوار:

به گزارش ساحلی :جاده ساحلی دلوار از مسیر های ارتباطی بسیار مهم استان است که عبور و مرور زیادی در آن صورت می گیرد.کامیون هایی که با سرعت بسیار زیاد بدون توجه به عبور کودکان و دیگر وسایل نقلیه در مسیر تردد می کنند و خطرات زیادی را با توجه به اطراف با سرعت مسیر را برای دست یابی به نان طی می کنند.


به گزارش ساحلی ، به نقل از سپاس ، جاده ساحلی دلوار از مسیر های ارتباطی بسیار مهم استان است که عبور و مرور زیادی در آن صورت می گیرد.

این جاده که از میان روستاهای بندری متعددی عبور می کند با وجود محاسنی که برای این روستا ها دارد به دلیل دو طرفه بودن جاده، خطرات زیادی را برای اهالی ایجاد کرده  و تا کنون جان افراد زیادی در تردد از جاده گرفته شده یا به خطر افتاده است.در مسیر عبور و مرور این جاده به دلیل وجود روستاها  تردد موتورسیکلت ها به شدت زیاد بوده و موتورها غیر ایمن با سرعت زیاد  بدون چراغ در مسیر تردد می کنند و آسیب های فراوانی را به همراه دارند.


این موتور سیکلت ها استفاده های متعددی دارند و از وسیله دو چرخ برای کارهای متعددی استفاده می شود.
یکی دیگر از مشکلات این جاده صحبت عمده آن در بخش دلوار قرار داردعبور و مرور کامیون ها است کامیون هایی که با سرعت بسیار زیاد بدون توجه به عبور کودکان و دیگر وسایل نقلیه در مسیر تردد می کنند و خطرات زیادی را با توجه به اطراف با سرعت مسیر را برای دست یابی به نان طی می کنند.
اینجا قیمت جان افراد با نان برابری می کند و برخی ماشین ها که معروف به "شوتی" هستند و قاچاق کالا می کنند بدون توجه به جان افراد با سرعت زیاد مسیر را طی می کنند تا کالاهای خود را به مقصد برسانند.


با وضع موجود در جاده ساحلی دلوار، خطراتی که کامیونها و ماشین ها برای جان افراد ایجاد می کنند،شدیدا تسریع در برنامه ساخت اتوبان بوشهر- دیر بسیار ضروری به نظر می رسد.هر چند مدتهاست بعد از روی کار آمدن دولت جدید هیچ پیشرفتی در ساخت اتوبان مشاهده نمی شود، لذا راهنمایی و رانندگی استان می تواند با افزایش نظارت بر این جاده مهم و جلوگیری از سرعت بالای ماشین ها و شناسایی ماشین هایی که قاچاق کالا می کنند جان افراد را نجات دهند.

و بهعد از بین رفتن جوانان مختلف بخش و بزرگان ما دراین کمین گاه مرگ در جاده ساحلی هنوز مسئولین بدرستی دنبال این مشکل نخواهند بودو  خواهشمندیم مسئولین محترم بخش دلوار با پیگیری مختلف و بررسی موضوع مشکل را رفع نمایند تا دچار مشکلات بیشتر نشده ایم.... منتظر ماندن اتمام جاده عسلویه یک وقت تلفی است...


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 21 اسفند ماه 1392
  • 581 بازدید
  • 0 نظر