خوش آمدید

ایجاد دهکده توریستی ورزشی در ساحل دلوار

موضوعات : ورزشی

استاندار بوشهر خبر داد ایجاد دهکده توریستی ورزشی در ساحل دلوارو سواحل دیگر از شهرستانهای مهم استان بوشهر - خبرگزاری ساحلی : استاندار بوشهر گفت: با توجه به وجود قابلیت‌های مهم زیرساختی در استان بوشهر، دهکده توریستی ورزشی در ساحل استان بوشهر - شاحل دلوار ایجاد می‌شود که نقش تاثیرگذاری در رونق استان بوشهر دارد.
 


به گزارش ساحلی، مصطفی سالاری صبح امروز در نشست با رئیس فدراسیون چوگان در بوشهر با بیان اینکه چوگان یک بازی مفرح و دارای قدمت و سابقه طولانی است اظهار کرد: با توجه به اینکه نقاط ساحلی استان بوشهر زیرساخت لازم برای ایجاد دهکده توریستی ورزشی دارد می‌توان این مهم در استان بوشهر اجرایی کرد.

وی با تاکید بر طراحی ایجاد دهکده توریستی ورزشی در سواحل بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر برای برخی بازیها از جمله چوگان دارای زیرساخت‌های مناسبی است چراکه درفصل زمستان مناطق شمالی پاسخگوی این بازی مفرح نیست و این استان با داشتن امکانات مهم زیرساختی می‌تواند نیازهای چوگان بازان کشوررا فراهم کند.

استاندار بوشهر برگزاری اردوهای زمستانی بازیهای مختلف در بوشهر را از ویژگی‌های ایجاد دهکده توریستی ورزشی بوشهر عنوان کرد و گفت: این مهم باید در اسرع وقت با بکارگیری مشاوران توانمند طراحی و اجرایی شود.

سالاری مناطق ساحلی دلوار، گناوه و دیلم را از مناطق مهم ایجاد چنین دهکده‌ای عنوان و خاطرنشان کرد: سواحل استان بوشهر از زیبایی ویژه‌ای برخوردار هستند و برخی مناطق هم زیرساخت‌های لازم برای امر سرمایه‌گذاری دارای هستند.

وی با تاکید بر این نکته که ایجاد دهکده ورزشی توریستی بوشهر با ورزش چوگان آغاز شود گفت:  با ایجاد جانمایی‌های لازم و واگذاری زمین سرمایه‌گذار با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر فعالیت خود را آغاز می‌کند.


  • 799 بازدید
  • 0 نظر