خوش آمدید
خبرساحلی

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش دلوار در سال جدید

عالی‌پور بخشدار دلوار: معلمان نقش اساسی و تاثیر گذار  در حوزه تعلیم و تربیت جامعه دارند.

به گزارش روابط عمومی بخشداری دلوار اولین جلسه شورای آموزش و پرورش در سال جدید در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش منطقه دلوار برگزار شد.بخشدار دلوار ضمن تبریک هفته معلم به معلمان شهرستان تنگستان افزود : روز معلم برای ما ، روز تجلیل از کسانی است که پرورش دهنده روح و روان ما هستند و وظیفه همه ما ارج نهادن به شخصیت والای این عزیزان است .

ایشان ضمن قدردانی از زحمات تمامی معلمان  در رشد علم و تربیت فرزندان ما در بخش بیان داشتند :با رشد فرهنگ دینی و علمی می توانیم جامعه پویا و متناسب با اهداف نظام جمهوری اسلامی در بخش دلوار به نظام مقدس اسلامی هدیه نمائیم.
ایشان با توجه به جایگاه معلمان که در ردیف شغل انبیاء قرار دارد  گفت:وظیفه ما تکریم معلمان بوده که در همین راستا در هفته معلم نیاز است مراسمات و تقدیر از این قشر گرانبها در خور شان این عزیزان در بخش دلوار برگزار گردد.
بخشدار دلوار ضمن تاکید به تلاش دانش آموزان در امتحانات آخر ترم افزود:فضای مناسب برای دانش آموزان برای مطالعه و برگزاری امتحانات برنامه ریزی شود.
ایشان در ادامه خاطرنشان کرد:مراسمات و تقدیر از معلمان در روز معلم توسط شهردار و دهیاران و اعضای شورای اسلامی شهر و روستاهای بخش دلوار در محل روستای خود ویژه برگزار شود.

گزارش تصویری:

کپی
لینک اشتراک گذاری

  • 607 بازدید
  • 0 نظر