خوش آمدید

اولین برد برانکو با گلزنی طارمی / عکس

اولین برد برانکو با گلزنی طارمی / عکس


این ششمین گل مهاجم بوشهری پرسپولیس در لیگ برتر بود تا اولین برد تیمش از زمان حضور برانکو هم رقم بخورد.
 از هفته بیست و هشتم لیگ برتر تیم فوتبال، بعد از ظهر امروز پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم پیکان رفت که این مسابقه با تک گل مهاجم بوشهری پرسپولیس به پایان رسید.

در دقیقه 55 پرسپولیس صاحب یک ضربه کرنر شد. این هشتمین کرنر سرخپوشان در این بازی بود که توپ ارسالی هادی نوروزی را مهدی طارمی با یک ضربه سر تبدیل به گل کرد.

این ششمین گل مهاجم بوشهری پرسپولیس در لیگ برتر بود تا اولین برد تیمش از زمان حضور برانکو هم رقم بخورد.

طارمی در ابتدای فصل هم که درخشان بابت نتایج ضعیف شدیدا تحت فشار بود، با گلزنی مقابل سایپا اولین پیروزی تیمش را رقم زده بود.

سرخپوشان با این برد با روحیه به مصاف تیم بنیادکار ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا خواهد رفت. دیداری که روز چهارشنبه آینده برگزار می‌شود.

پرسپولیس با این برد 33 امتیازی شده و به رده نهم جدول صعود کردند.

مهدی طارمی قبل از این بازی با تصمیم کمیته انضباطی بخشیده شده بود.

در بازی تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در تاریخ 27 فروردین ماه، داور مسابقه در دقیقه 53 به اشتباه خطای مدافع سپاهان روی مهدی طارمی، بازیکن پرسپولیس را شبیه‌سازی تشخیص داد و وی را با کارت زرد جریمه کرد. بر همین اساس طارمی درخواست خود را مبنی بر ابطال این کارت به کمیته انضباطی ارائه کرد.پس از بررسی این صحنه توسط رئیس کمیته داوران به عنوان کارشناس و بررسی کمیته انضباطی، در نهایت به استناد بند یک ماده 67 و بند سه ماده 31 آیین‌نامه انضباطی، کارت زرد تعلق گرفته به مهدی طارمی بازیکن تیم پرسپولیس ابطال شد.

  • 789 بازدید
  • 0 نظر