خوش آمدید

اولین المپیاد ورزشی بانوان سراسر بخش دلوار در دلوار برگزار خواهد شد

حسن درویشی بخشدار دلوار :

اولین المپیاد ورزشی بانوان با حضور تمامی روستاهای بخش دلوار در پنج رشته والیبال،طناب کشی،دو امدادی،دارت و آمادگی جسمانی در شهر دلوار برگزار خواهد شد.


به گزارش خبر ساحلی ، جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات ورزشی بانوان بخش دلوار با حضور بخشدار دلوار و مسئول برگزاری بازیهای بومی و محلی شهرستان و گروه تیمی ورزشکاران بخش دلوار در بخشداری دلوار برگزارشد

بخشدار دلوار در این نشست گفت:کمبود امکانات و فضاهای مناسب ورزشی برای بانوان  نتوانسته است مانع از ورزش کردن بانوان شود. و در چنین شرایطی طی سالهای اخیر  حضور و موفقیت بانوان در رشته‌های ورزشی در کشور چشمگیر بوده است .


وی گفت : با مشارکت دهیاران ؛ شوراهای اسلامی روستاها و اداره کل ورزش و جوانان استان خانه های ورزشی روستایی ایجاد و ورزش بانوان در جهت سلامت خانواده ها و این قشر توسعه خواهد یافت .

در ادامه ایشان گفت: با ظرفیت توانایی بانوان بخش دلوار و با مطالبه امورات خود در شهر و روستا در عرصه ورزشی میتوانند تابلوهای خانه های ورزشی بانوان را در بخش بنا کنند.

وی افزود،به منظور ایجاد نشاط اجتماعی در بانوان بخش برای اولین بار المپیاد ورزشی بانوان در رشته های مختلف ورزشی و با حضور بانوان ورزشکار روستاهای بخش در شهر دلوار برگزار خواهد شد.

ایشان خاطرنشان کرد، توانمندیهای بانوان ورزشکار در بخش را شناسایی و به زودی به جامعه ورزشی استان و کشور معرفی خواهیم نمود.

درویشی بیان نمود: بانوان تلاش کنند که در مسابقات ورزشی توانمندیهای خود را در عرصه ملی نمایان کنند.

گزارش تصویری:

 


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : جمعه 13 بهمن ماه 1396
  • 615 بازدید
  • 0 نظر