خوش آمدید

اوقات فراغت در راستای نیازهای دانش آموزان توسط آموزش و پرورش دلوار برنامه ریزی شود.

حسن درویشی بخشدار دلوار:

محور فعالیت شهردار، دهیاران و شوراهای اسلامی در شهر و روستاهای بخش دلوار افزودن و ایجاد فضای شاد و ورزشی برای تمام اقشار بخصوص دانش آموزان برنامه ریزی شود.

به گزارش خبرساحلی ،جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه دلوار به ریاست بخشدار دلوار در سالن جلسات آموزش و پرورش دلوار برگزار شد.

درویشی بخشدار دلوار در این جلسه بیان نمود:برخی از مدارس روستاهای بخش دلواردر هفته دولت سال جاری افتتاح و تحویل به مردم خواهد شد.

وی با شروع فصل تعطیلی مدارس و اهمیت و برنامه ریزی اوقات فراغت برای دانش آموزان بخش خاطر نشان کرد:خانواده ها در اوقات فراغت باتوجه به استعدادهای دانش آموز شریک و همراه فرزندان خود باشند.

ایشان با توجه به اهداف دولت در راستای فراهم نمودن اوقات فراغت سالم و شاد برای دانش آموزان بیان کرد:دهیارن علاوه بر برنامه ریزی و مهیا نمودن فضا برای دانش آموزان و خانواده ها ، توجه خاصی به ظرفیتهای فرهنگی و ورزشی و هنری بانوان بخش دلوار در روستاها داشته باشند.

بخشدار دلوار خاطر نشان کرد: باتوجه به نیاز بخش دلوار به ساخت مدارس در روستاها انجمن خیرین مدرسه ساز در بخش تشکیل شود.

درپایان این جلسه درویشی تاکید نمود:تمام اقشار بخصوص قشر عظیم فرهنگی بخش دلوار برای فرهنگ سازی الگوی مصرف انرژی بخصوص آب و برق برنامه ریزی و این امر را یکی از ارکان اصلی آموزشی و فرهنگ سازی قرار دهند.


گزارش تصویری:


  • نویسنده : admin
  • تاریخ : چهارشنبه 30 خرداد ماه 1397
  • 424 بازدید
  • 0 نظر